V ZDA kraljuje revščina
ZDA naglo postajajo narod prehrambnih bonov, saj le-te prejema skupno že skoraj 46 milijonov revežev, kar predstavlja 15 odstotkov prebivalstva. Obenem so se stroški v letu 2010 podvojili na 68 milijard. Mnogi Američani so razočarani, da kljub delu nimajo dovolj za preživetje in so odvisni od vladne pomoči, a za tiste, ki skušajo preživeti, žal ni druge alternative … Več Rastko Plohl.
