"Skoraj ne moremo več niti životariti, nekomu pa kupujejo palače!"

24. Apr 2010 09:09

Je nad pohlepno politiko, ki gleda zgolj nase, razočarana Milojka. Meni, da takšne svinjarije, kot kraljuje v naši državi sedaj, še ni bilo oz. zanjo vsaj vedeli nismo. Nadalje se sprašuje, kaj se danes v Sloveniji sploh ceni in izrazi željo po vladi, ki ji bo dajala občutek vrednosti in enakosti.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]