Volitve 2022: To so kandidati za poslance, ki se bodo potegovali za vaše glasove (liste po strankah in okrajih)

5. Apr 2022 06:07

Še manj kot mesec dni nas loči do parlamentarnih volitev 2022. Slovenci se bomo na volišča odpravili v nedeljo, 24. aprila 2022. Poglejte, kdo vse je med 1471 kandidati, ki se na volitvah 2022 ponujajo za vaš glas:

Legenda (*) – kandidat kandidira v dveh volilnih okrajih:

KANDIDAT/KA 
LISTA 
VOLILNA ENOTA 
VOLILNI OKRAJ 
Matilda Kočar DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Celje Šentjur
Vili Šmid DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Celje Celje 1
Brigita Čokl * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Celje Celje 2, Ravne na Koroškem
Matjaž Vodlan * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Celje Žalec 1, Žalec 2
Anton Rifelj DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Celje Mozirje
Marjan Korošec DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Celje Velenje 1
Margareta Atelšek DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Celje Velenje 2
Almira Alma Kočnik * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Celje Slovenj Gradec, Radlje
Vinko Otovič DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Kranj Jesenice
Janez Pančur DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Kranj Kamnik
Gordana Ana Višnar Župančič * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Kranj Radovljica 1, Radovljica 2
Stanislav Lončarič DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Kranj Kranj 1
Marko Petrić DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Kranj Kranj 2
Bojan Potočnik * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Kranj Kranj 3, Škofja Loka 2
Marija Mravlje DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Kranj Tržič
Erika Petković * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Kranj Škofja Loka 1, Idrija
Matjaž Juvančič DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Kočevje
Klementina Šuštar DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Domžale 1
Marija Pukl DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Domžale 2
Valentina Vehovec DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje
Jože Podržaj DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Grosuplje
Mojca Rus Gačnik * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica, Ljubljana Moste – Polje 1
Gregor Feist DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2
Franc Vrečič * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3, Ljubljana Bežigrad 2
Zvonko Milković DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1
Darinka Podobnik DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Center Logatec
Primož Hainz DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Center Vrhnika
Zlatko Božič * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1, Ljubljana Vič – Rudnik 2
Janez Artač * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3, Ljubljana Šiška 4
Marija Horvat * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4, Ljubljana Šiška 2
Marija Ana Radiković DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Center Ljubljana Center
Miran Juras * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ljubljana Center Ljubljana Šiška 1, Ljubljana Šiška 3
Oliver Leskovšek DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Maribor Šmarje pri Jelšah
Peter Rodeš * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Maribor Maribor 6, Maribor 7
Bojan Fajs DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Maribor Slovenska Bistrica
Stanislava Naterer * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Maribor Slovenske Konjice, Maribor 3
Srečko Felix Krope DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Maribor Ruše
Naja Gajzer DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Maribor Maribor 1
Zdenka Gajzer DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Maribor Maribor 2
Miran Daković * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Maribor Maribor 4, Maribor 5
Silvo Grdešič DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Novo mesto Črnomelj
Drago Kocbek DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Štefan Misja DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Novo mesto Zagorje
Ana Bilbija DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Novo mesto Novo mesto 1
Adolf Zupan DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Novo mesto Novo mesto 2
Stanko Peruš DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Novo mesto Trebnje
Verica Seničar DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Novo mesto Brežice
Marjan Špes DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Novo mesto Krško
Betka Salmič DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Novo mesto Sevnica
Darinka Dobovičnik DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Novo mesto Laško
Ivanka Kirm DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Novo mesto Litija
Darja Lampret DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Postojna Tolmin
Ivan Kobal DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Postojna Ajdovščina
Milena Bužan * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Postojna Piran, Koper 2
Tatjana Antončič * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Postojna Izola, Koper 1
Mirko Višnjevec DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Postojna Sežana
Ljubomil Jasnič DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Postojna Ilirska Bistrica
Evgen Primožič DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Postojna Postojna
Darinka Kozinc * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Postojna Nova Gorica 1, Nova Gorica 2
Bojan Jurgec DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ptuj Lendava
Marta Tušek DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ptuj Ptuj 2
Albert Peter Fras DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ptuj Ptuj 3
Emil Kumer * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ptuj Ormož, Pesnica
Jasminka Dukić DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ptuj Ljutomer
Jožef Rituper * DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ptuj Murska Sobota 1, Murska Sobota 2
Silva Vračko DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ptuj Gornja Radgona
Franc Belšak DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ptuj Lenart
Nada Pukšič DeSUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE Ptuj Ptuj 1
Darinka Lakner Bevc * DOMOVINSKA LIGA – DOM Celje Šentjur, Žalec 1
Karmen Ponikvar DOMOVINSKA LIGA – DOM Celje Radlje
Uroš Palhartinger * DOMOVINSKA LIGA – DOM Celje Celje 1, Celje 2
Marija Mojca Ivec * DOMOVINSKA LIGA – DOM Celje Žalec 2, Mozirje
Boštjan Zupančič * DOMOVINSKA LIGA – DOM Celje Velenje 1, Velenje 2
Jakob Rupert * DOMOVINSKA LIGA – DOM Celje Slovenj Gradec, Ravne na Koroškem
Žiga Jereb * DOMOVINSKA LIGA – DOM Kranj Jesenice, Kamnik
Tatjana Pungerčar DOMOVINSKA LIGA – DOM Kranj Idrija
Klemen Lah * DOMOVINSKA LIGA – DOM Kranj Radovljica 1, Radovljica 2
Matija Horvat * DOMOVINSKA LIGA – DOM Kranj Kranj 1, Kranj 2
Sabina Marija Korošec DOMOVINSKA LIGA – DOM Kranj Kranj 3
Kristina Kelhar DOMOVINSKA LIGA – DOM Kranj Tržič
Domen Ponikvar * DOMOVINSKA LIGA – DOM Kranj Škofja Loka 1, Škofja Loka 2
Tatjana Ristevska DOMOVINSKA LIGA – DOM Ljubljana Bežigrad Kočevje
Alen Behek * DOMOVINSKA LIGA – DOM Ljubljana Bežigrad Domžale 1, Domžale 2
Timotej Mavrek DOMOVINSKA LIGA – DOM Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje
Robert Ribič * DOMOVINSKA LIGA – DOM Ljubljana Bežigrad Grosuplje, Ivančna Gorica
Juta Korošec * DOMOVINSKA LIGA – DOM Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1, Ljubljana Moste – Polje 2
Rozi Kelhar DOMOVINSKA LIGA – DOM Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3
Aleš Kopitar * DOMOVINSKA LIGA – DOM Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1, Ljubljana Bežigrad 2
Norma Marija Brščič * DOMOVINSKA LIGA – DOM Ljubljana Center Logatec, Vrhnika
Tjaša Lefkovski DOMOVINSKA LIGA – DOM Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1
Anita Ogrin Ločniškar * DOMOVINSKA LIGA – DOM Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2, Ljubljana Šiška 4
Bernard Brščič * DOMOVINSKA LIGA – DOM Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3, Ljubljana Vič – Rudnik 4
Boštjan Zupančič * DOMOVINSKA LIGA – DOM Ljubljana Center Ljubljana Center, Ljubljana Šiška 1
Drago Babnik * DOMOVINSKA LIGA – DOM Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2, Ljubljana Šiška 3
Tadeja Rozman * DOMOVINSKA LIGA – DOM Maribor Šmarje pri Jelšah, Slovenska Bistrica
Nataša Golob DOMOVINSKA LIGA – DOM Maribor Slovenske Konjice
Matej Šteflič * DOMOVINSKA LIGA – DOM Maribor Ruše, Maribor 7
Slavko Sajko * DOMOVINSKA LIGA – DOM Maribor Maribor 1, Maribor 3
Helena Kveder * DOMOVINSKA LIGA – DOM Maribor Maribor 2, Maribor 4
Marko Oblak * DOMOVINSKA LIGA – DOM Maribor Maribor 5, Maribor 6
Petra Strmole DOMOVINSKA LIGA – DOM Novo mesto Črnomelj
Marija Ana Anžlovar * DOMOVINSKA LIGA – DOM Novo mesto Hrastnik – Trbovlje, Zagorje
Blaž Strmole * DOMOVINSKA LIGA – DOM Novo mesto Novo mesto 1, Trebnje
Anton Anžlovar * DOMOVINSKA LIGA – DOM Novo mesto Novo mesto 2, Brežice
Gaja Semler * DOMOVINSKA LIGA – DOM Novo mesto Krško, Litija
Jernej Kos * DOMOVINSKA LIGA – DOM Novo mesto Sevnica, Laško
Natalija Pungerčar * DOMOVINSKA LIGA – DOM Postojna Tolmin, Piran
Marvin Šulin DOMOVINSKA LIGA – DOM Postojna Nova Gorica 2
Suzana Šulin * DOMOVINSKA LIGA – DOM Postojna Izola, Postojna
Ksenija Galjanič * DOMOVINSKA LIGA – DOM Postojna Koper 1, Koper 2
Tom Žnidarčič * DOMOVINSKA LIGA – DOM Postojna Sežana, Ilirska Bistrica
Mitja Ličen * DOMOVINSKA LIGA – DOM Postojna Nova Gorica 1, Ajdovščina
Jaka Šalej DOMOVINSKA LIGA – DOM Ptuj Lendava
Zvezdana Šoberl * DOMOVINSKA LIGA – DOM Ptuj Ormož, Ljutomer
Urban Dolenc * DOMOVINSKA LIGA – DOM Ptuj Murska Sobota 1, Murska Sobota 2
Cvetka Zaplotnik * DOMOVINSKA LIGA – DOM Ptuj Gornja Radgona, Lenart
Marija Behek * DOMOVINSKA LIGA – DOM Ptuj Pesnica, Ptuj 3
Timotej Rebolj Mubi * DOMOVINSKA LIGA – DOM Ptuj Ptuj 1, Ptuj 2
Davorin Cizej Državljansko gibanje Resni.ca Celje Šentjur
Žiga König Državljansko gibanje Resni.ca Celje Ravne na Koroškem
Mirnes Mešić Državljansko gibanje Resni.ca Celje Radlje
Mateja Pozeb Državljansko gibanje Resni.ca Celje Celje 1
Renata Kragolnik Državljansko gibanje Resni.ca Celje Celje 2
Anja Bevc Državljansko gibanje Resni.ca Celje Žalec 1
Klemen Matič Državljansko gibanje Resni.ca Celje Žalec 2
Stanka Golob Državljansko gibanje Resni.ca Celje Mozirje
Lidija Šolinc Državljansko gibanje Resni.ca Celje Velenje 1
Iztok Kotnik Državljansko gibanje Resni.ca Celje Velenje 2
Gregor Aberšek Državljansko gibanje Resni.ca Celje Slovenj Gradec
Zoran Stevanović Državljansko gibanje Resni.ca Kranj Jesenice
Rok Držanič Državljansko gibanje Resni.ca Kranj Kamnik
Aljaž Rupnik Državljansko gibanje Resni.ca Kranj Idrija
Mitja Žnidar Državljansko gibanje Resni.ca Kranj Radovljica 1
Tamara Krajnc Stepišnik Državljansko gibanje Resni.ca Kranj Radovljica 2
Ana Pavlovski Državljansko gibanje Resni.ca Kranj Kranj 1
Neven Polajnar Državljansko gibanje Resni.ca Kranj Kranj 2
Anita Praprotnik Državljansko gibanje Resni.ca Kranj Kranj 3
Marko Gavranović Državljansko gibanje Resni.ca Kranj Tržič
Dijana Kovič Državljansko gibanje Resni.ca Kranj Škofja Loka 1
Špela Vehar Državljansko gibanje Resni.ca Kranj Škofja Loka 2
Polonca Trček Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Bežigrad Kočevje
Špela Bohte Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Bežigrad Domžale 1
Urban Tavčar Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Bežigrad Domžale 2
Julijan Tanko Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje
Ermin Kentrić Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Bežigrad Grosuplje
Boris Žerovc Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica
Darja Savarus Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Almira Halavać Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2
Darko Garjetović Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3
Gaj Kolar Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1
Gordana Grobelnik Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 2
Bojan Durič Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Center Logatec
Andrej Žerovc Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Center Ljubljana Šiška 3
Marko Gubanc Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Center Ljubljana Šiška 4
Eva Šimunić Cvetkovski Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Center Vrhnika
Matjaž Gorjup Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1
Alenka Viceljo Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2
Sanja Milošević Grujović Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3
Nevenka Hribar Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4
Tomaž Avsenik Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Center Ljubljana Center
Andrej Bohinc Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Center Ljubljana Šiška 1
Roman Fileš Državljansko gibanje Resni.ca Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2
Karmen Drozg Državljansko gibanje Resni.ca Maribor Šmarje pri Jelšah
Marina Baćić Državljansko gibanje Resni.ca Maribor Maribor 6
Denis Blažan Državljansko gibanje Resni.ca Maribor Maribor 7
Nani Franc Matjašič Državljansko gibanje Resni.ca Maribor Slovenska Bistrica
Simona Pec Državljansko gibanje Resni.ca Maribor Slovenske Konjice
Robert Leva Državljansko gibanje Resni.ca Maribor Ruše
Marinka Valand Državljansko gibanje Resni.ca Maribor Maribor 1
Zoran Jerković Državljansko gibanje Resni.ca Maribor Maribor 2
Katja Kokot Državljansko gibanje Resni.ca Maribor Maribor 3
Nina Radenković Državljansko gibanje Resni.ca Maribor Maribor 4
Darko Zimič Državljansko gibanje Resni.ca Maribor Maribor 5
Pavel Šuštarič Državljansko gibanje Resni.ca Novo mesto Črnomelj
Alen Turanović Državljansko gibanje Resni.ca Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Petra Vrtačnik Državljansko gibanje Resni.ca Novo mesto Zagorje
Borut Zoran Državljansko gibanje Resni.ca Novo mesto Novo mesto 1
Mateja Tomič Državljansko gibanje Resni.ca Novo mesto Novo mesto 2
Ratko Kosanović Državljansko gibanje Resni.ca Novo mesto Trebnje
Nada Pavlovski Državljansko gibanje Resni.ca Novo mesto Brežice
Katja Rožman Državljansko gibanje Resni.ca Novo mesto Krško
Olga Čepin Državljansko gibanje Resni.ca Novo mesto Sevnica
Antonio Dijaković Državljansko gibanje Resni.ca Novo mesto Laško
Rajko Povše Državljansko gibanje Resni.ca Novo mesto Litija
Matej Hosner Državljansko gibanje Resni.ca Postojna Tolmin
Martin Vidmar Državljansko gibanje Resni.ca Postojna Ajdovščina
Sabrina Simonovich Državljansko gibanje Resni.ca Postojna Piran
Damjan Bertok Državljansko gibanje Resni.ca Postojna Izola
Mojca Lampe Državljansko gibanje Resni.ca Postojna Koper 1
Robert Vodopija Državljansko gibanje Resni.ca Postojna Koper 2
Aleksander Ževart * Državljansko gibanje Resni.ca Postojna Sežana, Postojna
Ines Miklaužić Državljansko gibanje Resni.ca Postojna Ilirska Bistrica
Jadranka Kocbek Mervič * Državljansko gibanje Resni.ca Postojna Nova Gorica 1, Nova Gorica 2
Kornelija Jaklovič Činč Državljansko gibanje Resni.ca Ptuj Lendava
Sergej Ivanuša Državljansko gibanje Resni.ca Ptuj Ptuj 2
Martina Haring Državljansko gibanje Resni.ca Ptuj Ptuj 3
Anita Bratinščak Hanželič Državljansko gibanje Resni.ca Ptuj Ormož
Špela Strelec * Državljansko gibanje Resni.ca Ptuj Ljutomer, Gornja Radgona
Jože Korpič Državljansko gibanje Resni.ca Ptuj Murska Sobota 1
Karin Abramušić Državljansko gibanje Resni.ca Ptuj Murska Sobota 2
Mirko Mahorič Državljansko gibanje Resni.ca Ptuj Lenart
Mirko Radujković Državljansko gibanje Resni.ca Ptuj Pesnica
Slavko Moharič Državljansko gibanje Resni.ca Ptuj Ptuj 1
Danica Polak Gruden GIBANJE SVOBODA Celje Šentjur
Mojca Kert GIBANJE SVOBODA Celje Ravne na Koroškem
Damaz Topler GIBANJE SVOBODA Celje Radlje
Miha Lamut GIBANJE SVOBODA Celje Celje 1
Janja Sluga GIBANJE SVOBODA Celje Celje 2
Aleš Rezar GIBANJE SVOBODA Celje Žalec 1
Dean Premik GIBANJE SVOBODA Celje Žalec 2
Miha Brodnik GIBANJE SVOBODA Celje Mozirje
Tatjana Zafošnik Kanduti GIBANJE SVOBODA Celje Velenje 1
Milan Žvan GIBANJE SVOBODA Celje Velenje 2
Dušan Stojanovič GIBANJE SVOBODA Celje Slovenj Gradec
Katarina Štravs GIBANJE SVOBODA Kranj Jesenice
Aleš Lipičnik GIBANJE SVOBODA Kranj Kamnik
Sara Erdić GIBANJE SVOBODA Kranj Idrija
Eva Knez GIBANJE SVOBODA Kranj Radovljica 1
Alma Intihar GIBANJE SVOBODA Kranj Radovljica 2
Andreja Kert GIBANJE SVOBODA Kranj Kranj 1
Sandra Gazinkovski GIBANJE SVOBODA Kranj Kranj 2
Tomaž Krišelj GIBANJE SVOBODA Kranj Kranj 3
Borut Sajovic GIBANJE SVOBODA Kranj Tržič
Gašper Poženel GIBANJE SVOBODA Kranj Škofja Loka 1
Simon Peternel GIBANJE SVOBODA Kranj Škofja Loka 2
Branko Zlobko GIBANJE SVOBODA Ljubljana Bežigrad Kočevje
Mateja Zupan Josipović GIBANJE SVOBODA Ljubljana Bežigrad Domžale 1
Monika Pekošak GIBANJE SVOBODA Ljubljana Bežigrad Domžale 2
Aleksandra Marijanović GIBANJE SVOBODA Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje
Lucija Ana Vrščaj GIBANJE SVOBODA Ljubljana Bežigrad Grosuplje
Rok Bulc GIBANJE SVOBODA Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica
Dimitrij Zadel GIBANJE SVOBODA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Miroslav Gregorič GIBANJE SVOBODA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2
Martin Premk GIBANJE SVOBODA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3
Mirjam Bon Klanjšček GIBANJE SVOBODA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1
Tereza Novak GIBANJE SVOBODA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 2
Domen Petan GIBANJE SVOBODA Ljubljana Center Logatec
Urška Klakočar Zupančič GIBANJE SVOBODA Ljubljana Center Ljubljana Šiška 3
Alenka Sivka GIBANJE SVOBODA Ljubljana Center Ljubljana Šiška 4
Bojan Čebela GIBANJE SVOBODA Ljubljana Center Vrhnika
Igor Papič GIBANJE SVOBODA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1
Mojca Šetinc Pašek GIBANJE SVOBODA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2
Lucija Tacer GIBANJE SVOBODA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3
Ksenija Pišljar GIBANJE SVOBODA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4
Robert Golob * GIBANJE SVOBODA Ljubljana Center Ljubljana Center, Ljubljana Šiška 1
Lenart Žavbi GIBANJE SVOBODA Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2
David Stupica GIBANJE SVOBODA Maribor Šmarje pri Jelšah
Rastislav Vrečko GIBANJE SVOBODA Maribor Maribor 6
Martin Marzidovšek GIBANJE SVOBODA Maribor Maribor 7
Vesna Skerbinek GIBANJE SVOBODA Maribor Slovenska Bistrica
Urban Kodrič GIBANJE SVOBODA Maribor Slovenske Konjice
Jurij Lep GIBANJE SVOBODA Maribor Ruše
Tomaž Lah GIBANJE SVOBODA Maribor Maribor 1
Andreja Rajbenšu GIBANJE SVOBODA Maribor Maribor 2
Lea (Leonida) Polajnar GIBANJE SVOBODA Maribor Maribor 3
Lena (Lena) Grgurevič GIBANJE SVOBODA Maribor Maribor 4
Barbara Kolenko Helbl GIBANJE SVOBODA Maribor Maribor 5
Jana Jerman GIBANJE SVOBODA Novo mesto Črnomelj
Gapi (Gašper) Ovnik GIBANJE SVOBODA Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Teo (Teodor) Uranič GIBANJE SVOBODA Novo mesto Zagorje
Simona Pirnat Skeledžija GIBANJE SVOBODA Novo mesto Novo mesto 1
Jožica Derganc GIBANJE SVOBODA Novo mesto Novo mesto 2
Leon Lobe GIBANJE SVOBODA Novo mesto Trebnje
Nataša Avšič Bogovič GIBANJE SVOBODA Novo mesto Brežice
Tamara Vonta GIBANJE SVOBODA Novo mesto Krško
Jernej Žnidaršič GIBANJE SVOBODA Novo mesto Sevnica
Marjan Mačkošek GIBANJE SVOBODA Novo mesto Laško
Franc Props GIBANJE SVOBODA Novo mesto Litija
Uroš Brežan GIBANJE SVOBODA Postojna Tolmin
Mojca Stegovec GIBANJE SVOBODA Postojna Ajdovščina
Dani (Danijel) Bešič Loredan GIBANJE SVOBODA Postojna Piran
Robi (Robert) Janev GIBANJE SVOBODA Postojna Izola
Tamara Kozlovič GIBANJE SVOBODA Postojna Koper 1
Mateja Čalušić GIBANJE SVOBODA Postojna Koper 2
Andreja Živic GIBANJE SVOBODA Postojna Sežana
Boštjan Kerma GIBANJE SVOBODA Postojna Ilirska Bistrica
Aleksander Prosen Kralj GIBANJE SVOBODA Postojna Postojna
Matej Arčon * GIBANJE SVOBODA Postojna Nova Gorica 1, Nova Gorica 2
Dejan Süč GIBANJE SVOBODA Ptuj Lendava
Dejan Zavec GIBANJE SVOBODA Ptuj Ptuj 2
Bernarda (Bernardka) Jurič GIBANJE SVOBODA Ptuj Ptuj 3
Damjan Rajh GIBANJE SVOBODA Ptuj Ormož
Sara Žibrat GIBANJE SVOBODA Ptuj Ljutomer
Simon Detellbach GIBANJE SVOBODA Ptuj Murska Sobota 1
Tine Novak GIBANJE SVOBODA Ptuj Murska Sobota 2
Vera Granfol GIBANJE SVOBODA Ptuj Gornja Radgona
Igor Barton GIBANJE SVOBODA Ptuj Lenart
Darko Krajnc GIBANJE SVOBODA Ptuj Pesnica
Milica (Ljudmila) Grabar GIBANJE SVOBODA Ptuj Ptuj 1
Rafael Mally Gibanje Zedinjena Slovenija – ZSi Maribor Šmarje pri Jelšah
Andrej Šiško * Gibanje Zedinjena Slovenija – ZSi Maribor Maribor 6, Maribor 7
Ludvik Poljanec Gibanje Zedinjena Slovenija – ZSi Maribor Slovenska Bistrica
Urban Šiško * Gibanje Zedinjena Slovenija – ZSi Maribor Slovenske Konjice, Maribor 1
Nuša Praper Gibanje Zedinjena Slovenija – ZSi Maribor Ruše
Monika Žunkovič * Gibanje Zedinjena Slovenija – ZSi Maribor Maribor 2, Maribor 3
Marija Štandeker * Gibanje Zedinjena Slovenija – ZSi Maribor Maribor 4, Maribor 5
Felice Žiža Kandidat italijanske narodne skupnosti Koper
Maurizio Tremul Kandidat italijanske narodne skupnosti Koper
Ferenc Horváth Kandidat madžarske narodne skupnosti Lendava
Mihael Kasaš Kandidat madžarske narodne skupnosti Lendava
Otto Močnek Kandidat madžarske narodne skupnosti Lendava
Aleš Gulič LEVICA Celje Šentjur
Milan Mrđenović LEVICA Celje Ravne na Koroškem
Vladimir Jarh Nikolič LEVICA Celje Radlje
Žiga Vipotnik LEVICA Celje Celje 1
Simon Maljevac LEVICA Celje Celje 2
Mateja Žvižej * LEVICA Celje Žalec 1, Mozirje
Andreja Banič Zebec LEVICA Celje Žalec 2
Dorotea Pospihalj LEVICA Celje Velenje 1
Janko Belin LEVICA Celje Velenje 2
Neža Oder LEVICA Celje Slovenj Gradec
Dušan Krnel LEVICA Kranj Jesenice
Ivan Mitrevski LEVICA Kranj Kamnik
Sara Dejanović LEVICA Kranj Idrija
Milan Rejc LEVICA Kranj Radovljica 1
Jan Podgornik LEVICA Kranj Radovljica 2
Ana Černe LEVICA Kranj Kranj 1
Janez Rozman LEVICA Kranj Kranj 2
Dragica Štromajer LEVICA Kranj Kranj 3
Mateja Hočevar LEVICA Kranj Tržič
Miha Kordiš LEVICA Kranj Škofja Loka 1
Ivan Albreht LEVICA Kranj Škofja Loka 2
Ivan Horvat LEVICA Ljubljana Bežigrad Kočevje
Arne Jernej Stare LEVICA Ljubljana Bežigrad Domžale 1
Lan Jenull LEVICA Ljubljana Bežigrad Domžale 2
Mitja Svete LEVICA Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje
Marjeta Mencin Čeplak LEVICA Ljubljana Bežigrad Grosuplje
Luka Pirnat LEVICA Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica
Dušan Pene LEVICA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Luka Omladič LEVICA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2
Svetlana Slapšak LEVICA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3
Urška Honzak LEVICA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1
Nataša Sukič LEVICA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 2
Peter Terčič LEVICA Ljubljana Center Logatec
Arne Jakob Zakrajšek LEVICA Ljubljana Center Ljubljana Šiška 3
Alenka Pirjevec LEVICA Ljubljana Center Ljubljana Šiška 4
Marko Močnik LEVICA Ljubljana Center Vrhnika
Iva Padar LEVICA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1
Ištvan Išt Huzjan LEVICA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2
Milan Jakopovič LEVICA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3
Brina Minca Herlec LEVICA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4
Luka Mesec LEVICA Ljubljana Center Ljubljana Center
Asta Vrečko LEVICA Ljubljana Center Ljubljana Šiška 1
Dan Juvan LEVICA Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2
Darko Radiković LEVICA Maribor Šmarje pri Jelšah
Borut Osonkar LEVICA Maribor Maribor 6
Tatjana Frangež LEVICA Maribor Maribor 7
Aleksander Sašo Slaček Brlek LEVICA Maribor Slovenska Bistrica
Lucija Golčer LEVICA Maribor Slovenske Konjice
Drago Bolčina LEVICA Maribor Ruše
Vladimir Šega LEVICA Maribor Maribor 1
Urška Lipovž LEVICA Maribor Maribor 2
Matic Komel LEVICA Maribor Maribor 3
Tatjana Greif LEVICA Maribor Maribor 4
Ramona Arnuš LEVICA Maribor Maribor 5
Jožica Fortun Tomažič LEVICA Novo mesto Črnomelj
Primož Siter LEVICA Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Eva Koprivšek Petkovšek LEVICA Novo mesto Zagorje
Ksenja Lorber * LEVICA Novo mesto Novo mesto 1, Novo mesto 2
Marko Tratar LEVICA Novo mesto Trebnje
Peter Dirnbek Vatovec LEVICA Novo mesto Brežice
Aleš Suša LEVICA Novo mesto Krško
Sašo Jejčič LEVICA Novo mesto Sevnica
Tina Kolar LEVICA Novo mesto Laško
Kaja Mlakar Agrež LEVICA Novo mesto Litija
Blaž Jug LEVICA Postojna Tolmin
Marko Rusjan LEVICA Postojna Nova Gorica 2
Meri Hreščak LEVICA Postojna Ajdovščina
Nina Ukmar LEVICA Postojna Piran
Alan Medveš LEVICA Postojna Izola
Matej Tašner Vatovec LEVICA Postojna Koper 1
Maja Tašner Vatovec LEVICA Postojna Koper 2
Bojan Pahor LEVICA Postojna Sežana
Safet Salkić LEVICA Postojna Ilirska Bistrica
Tina Žigon LEVICA Postojna Postojna
Andrej Pelicon LEVICA Postojna Nova Gorica 1
Marko Sraka LEVICA Ptuj Lendava
Boštjan Koražija LEVICA Ptuj Ptuj 2
Lina Habjanič LEVICA Ptuj Ptuj 3
Ivan Babič LEVICA Ptuj Ormož
Janez Brumen LEVICA Ptuj Ljutomer
Drago Balajc LEVICA Ptuj Murska Sobota 1
Lara Štrokaj LEVICA Ptuj Murska Sobota 2
Marijana Koren Ban LEVICA Ptuj Gornja Radgona
Jasna Lipovž LEVICA Ptuj Lenart
Nenad Cekić LEVICA Ptuj Pesnica
Rok Leban LEVICA Ptuj Ptuj 1
Tina Quéchon Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Celje Šentjur
Urška Doler Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Celje Radlje
Radomir Kopranović Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Celje Celje 1
Boštjan Grzinčič Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Celje Celje 2
Ivana Dominković Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Celje Žalec 1
Ismet Kržalić Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Celje Žalec 2
Adrian Blažević Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Celje Mozirje
Daniel Grabovac * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Celje Velenje 1, Velenje 2
Anja Poberžnik * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Celje Slovenj Gradec, Ravne na Koroškem
Grega Šebjanič Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Kranj Jesenice
Mojca Podobnik Rozman Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Kranj Kamnik
Darko Peljhan Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Kranj Idrija
Tim Borse Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Kranj Radovljica 1
Andrej Boldin Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Kranj Radovljica 2
Nadja Poljanec Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Kranj Kranj 1
Lea Klinar Lukan Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Kranj Kranj 2
Asja Bonnie Pivk Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Kranj Kranj 3
Bernard Bečan Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Kranj Tržič
Alexander Kadić Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Kranj Škofja Loka 1
Gregor Hlupič Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Kranj Škofja Loka 2
Ivan Vuković * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Bežigrad Kočevje, Ribnica – Dobrepolje
Srečko Djumber Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Bežigrad Domžale 1
Jurček Dolenc Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Bežigrad Domžale 2
Marijela Mencinger Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Bežigrad Grosuplje
Urh Erjavec Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica
Klaudija Petrović Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Svetislav Miljić Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2
Romana Mencinger Čirjak * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3, Ljubljana Bežigrad 2
Lea Stropnik Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1
Igor Dekleva Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Center Logatec
Daliborka Grabovac Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Center Ljubljana Šiška 3
Vito Klavora Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Center Ljubljana Šiška 4
Maja Markov Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Center Vrhnika
Rok Bohinc * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1, Ljubljana Center
Kristina Čibarić Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2
Nik Popovič * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3, Ljubljana Šiška 1
Tanja Pogačnik Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4
Anže Lemež Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2
Daša Gaber * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Maribor Šmarje pri Jelšah, Slovenske Konjice
Pablo Mohr Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Maribor Maribor 6
Zala Korošec Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Maribor Maribor 7
Žanet Breški * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Maribor Slovenska Bistrica, Ruše
Matej Ferk Čauči Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Maribor Maribor 1
Žan Štuber * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Maribor Maribor 2, Maribor 3
Jaka Krčovnik Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Maribor Maribor 4
Bor Rehak Friš Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Maribor Maribor 5
Timotej Cizej * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Novo mesto Črnomelj, Novo mesto 2
Maša Kerin Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Aleksander Radanović Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Novo mesto Zagorje
Zdenka Pavlin Kapla Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Novo mesto Novo mesto 1
Hermina Ocvirk * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Novo mesto Trebnje, Sevnica
Stefan Iljaž Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Novo mesto Brežice
Jakob John Freeland Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Novo mesto Krško
Gregor Jelenc Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Novo mesto Laško
Nataša Prinčič Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Novo mesto Litija
Tadej Mihalič Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Postojna Tolmin
Predrag Bodiroža Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Postojna Nova Gorica 2
Valter Kobal Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Postojna Ajdovščina
Anja Pečič Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Postojna Piran
Rene Ristovski Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Postojna Izola
Boris Popovič * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Postojna Koper 1, Koper 2
Sara Pfeifer Pelicon * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Postojna Sežana, Nova Gorica 1
Urška Fidel Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Postojna Ilirska Bistrica
Valentina Žnidaršič Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Postojna Postojna
Marina Vida Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ptuj Lendava
Boris Rošker Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ptuj Ormož
Olga Ivančič Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ptuj Ljutomer
David Fujs * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ptuj Murska Sobota 1, Ptuj 1
Lea Fujs * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ptuj Murska Sobota 2, Ptuj 3
Alenka Kološa * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ptuj Gornja Radgona, Lenart
Niko Forjan * Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo Ptuj Pesnica, Ptuj 2
Urška Javornik LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Celje Šentjur
Nuša Vengušt LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Celje Ravne na Koroškem
Marjeta Podgoršek Rek LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Celje Radlje
Dušan Leban LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Celje Celje 1
Oton Račečič LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Celje Celje 2
Luka Špoljar * LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Celje Žalec 1, Velenje 1
Nik Prebil LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Celje Žalec 2
Mateja Kumer * LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Celje Mozirje, Velenje 2
Jože Lenart LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Celje Slovenj Gradec
Mirjam Noč LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Kranj Jesenice
Marjan Šarec LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Kranj Kamnik
Natalija Kovač Jereb LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Kranj Idrija
Boštjan Poklukar LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Kranj Radovljica 1
Peter Podlesnik LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Kranj Radovljica 2
Špela Trobec LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Kranj Kranj 1
Iztok Purič LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Kranj Kranj 2
Igor Peček LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Kranj Kranj 3
Edvard Paulič LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Kranj Tržič
Stojan Tramte LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Kranj Škofja Loka 1
Romana Purkart LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Kranj Škofja Loka 2
Damir Marinč LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Bežigrad Kočevje
Tina Heferle LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Bežigrad Domžale 1
Brane Golubović LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Bežigrad Domžale 2
Franc Vesel LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje
Andreja Robek Perpar LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Bežigrad Grosuplje
Sašo Pajk LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica
Bojana Bavec LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Edis Rujović LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2
Uršula Majcen LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3
Karla Urh LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1
Janko Möderndorfer LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 2
Alenka Jevšnik LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Center Logatec
Urška Cankar Bošnjak LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Center Ljubljana Šiška 3
Andreja Zabret LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Center Ljubljana Šiška 4
Jerca Korče LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Center Vrhnika
Marko Lovše * LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1, Ljubljana Vič – Rudnik 3
Domen Jere * LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2, Ljubljana Vič – Rudnik 4
Klemen Gliha LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Center Ljubljana Center
Katja Damij LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Center Ljubljana Šiška 1
Zdravko Selič LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2
Aleksandra Krumpak LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Maribor Šmarje pri Jelšah
Lidija Divjak Mirnik LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Maribor Maribor 6
Matic Erdani LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Maribor Slovenska Bistrica
Anamaria Hren LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Maribor Slovenske Konjice
Jernej Ajd LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Maribor Ruše
Miran Križnjak * LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Maribor Maribor 1, Maribor 7
Gregor Kunej LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Maribor Maribor 2
Dejan Stanko LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Maribor Maribor 3
Nataša Vidnar LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Maribor Maribor 4
Tjaša Blanuša LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Maribor Maribor 5
Vesna Fabjan LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Novo mesto Črnomelj
Roman Kukovič LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Rudi Medved LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Novo mesto Zagorje
Žiga Papež LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Novo mesto Novo mesto 1
Anja Jordan LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Novo mesto Novo mesto 2
Gregor Kaplan LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Novo mesto Trebnje
Andrej Gerjevič LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Novo mesto Brežice
Alenka Hiti LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Novo mesto Krško
Nives Matjan * LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Novo mesto Sevnica, Laško
Igor Žavbi LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Novo mesto Litija
Erik Pagon LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Postojna Tolmin
Maja Pangos LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Postojna Nova Gorica 2
Melita Šinkovec LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Postojna Ajdovščina
Andrej Korenika LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Postojna Piran
Sandi Čurin LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Postojna Izola
Dragica Vrkič Kozlan LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Postojna Koper 1
Bojan Tavčar LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Postojna Koper 2
Andrej Starc LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Postojna Sežana
Oliver Šabić LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Postojna Ilirska Bistrica
Robert Pavšič LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Postojna Postojna
Mateja Lednik LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Postojna Nova Gorica 1
Tomaž Gregorec LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ptuj Lendava
Silva Razlag LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ptuj Ptuj 2
Gorazd Ladinek LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ptuj Ptuj 3
Aljaž Kovačič LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ptuj Ormož
Bojana Gošnjak LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ptuj Ljutomer
Slavko Buček LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ptuj Murska Sobota 1
Zoran Kos LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ptuj Murska Sobota 2
Klavdija Bertalanič LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ptuj Gornja Radgona
Tomaž Pliberšek LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ptuj Lenart
Dijana Madžarac LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ptuj Pesnica
Terezija Vidovič LISTA MARJANA ŠARCA – LMŠ Ptuj Ptuj 1
Jasmina Duraković Pompe NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Celje Šentjur
Klara Golja NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Celje Ravne na Koroškem
Milenko Skenderija NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Celje Radlje
Rok Kopitar NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Celje Celje 1
Jože Kerneža NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Celje Celje 2
Zdenka Jan NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Celje Žalec 1
Bojan Cizej NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Celje Žalec 2
Marjan Vodeb NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Celje Mozirje
Janja Praznik NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Celje Velenje 1
Andrej Volk NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Celje Velenje 2
Andreja Hace NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Celje Slovenj Gradec
Boštjan Noč NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Kranj Jesenice
Matjaž Zorman NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Kranj Kamnik
Dolores Primožič NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Kranj Idrija
Mojca Papler NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Kranj Radovljica 1
Andrej Golčman NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Kranj Radovljica 2
Polona Šafner NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Kranj Kranj 1
Maja Marinček NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Kranj Kranj 2
Janez Žumer NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Kranj Kranj 3
Stane Rožič NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Kranj Tržič
Anton Peršin NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Kranj Škofja Loka 1
Viktorija Vodnik NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Kranj Škofja Loka 2
Branko Simonovič NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Bežigrad Kočevje
Vinko Letnar NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Bežigrad Domžale 1
Gregor Selčan NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Bežigrad Domžale 2
David Ogrin NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje
Jolanda Mihelič NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Bežigrad Grosuplje
France Omahen NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica
Andreja Knific NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Tadeja Drenovec NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2
Martina Mihalič NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3
Fani Nolimal NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1
Lucija Fink NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 2
Rok Petravić (Rok) Petravić NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Center Logatec
Nataša Zakotnik Šmidovnik NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Center Ljubljana Šiška 3
Dejan Krajačić NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Center Ljubljana Šiška 4
Zdenka Petoš NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Center Vrhnika
Dragomira Rejc NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1
Melita Biserkova Kuhelj NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2
Janez Waland NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3
Janez Tomc NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4
Blaž Peternel NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Center Ljubljana Center
Roman Šmidovnik NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Center Ljubljana Šiška 1
Žiga Štrukelj NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2
Izidor Kitak NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Maribor Šmarje pri Jelšah
Boris Ploj NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Maribor Maribor 6
Danica Ozvaldič NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Maribor Maribor 7
Petra Vrhovnik NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Maribor Slovenska Bistrica
Mateja Udovč NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Maribor Slovenske Konjice
Matjaž Mihelak NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Maribor Ruše
Polona Pivec NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Maribor Maribor 1
Aleš Meglič NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Maribor Maribor 2
Danilo Burnač NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Maribor Maribor 3
Boštjan Protner NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Maribor Maribor 4
Miha Recek NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Maribor Maribor 5
Dušan Pavlič NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Novo mesto Črnomelj
Jože Pustoslemšek NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Roman Savšek NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Novo mesto Zagorje
Simona Volf NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Novo mesto Novo mesto 1
Urška Ban NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Novo mesto Novo mesto 2
Andrej Ule NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Novo mesto Trebnje
Jelena Ilišević Gramc NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Novo mesto Brežice
Darko Martinc NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Novo mesto Krško
Dejan Cesar NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Novo mesto Sevnica
Denis Plavčak NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Novo mesto Laško
Mateja Blažič NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Novo mesto Litija
Robert Kavčič NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Postojna Tolmin
Silvan Saksida NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Postojna Nova Gorica 2
Neli Skočaj NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Postojna Ajdovščina
Andreja Humar NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Postojna Piran
Tomo Drevenšek NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Postojna Izola
Elizabet Bordon NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Postojna Koper 1
Aleks Bordon NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Postojna Koper 2
Darja Sikirica NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Postojna Sežana
Boštjan Skok NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Postojna Ilirska Bistrica
Aleš Sedmak NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Postojna Postojna
Anita Manfreda NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Postojna Nova Gorica 1
Jožef Horvat NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ptuj Lendava
Mitja Lah NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ptuj Ptuj 2
Izidor Štajnberger NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ptuj Ptuj 3
Aleksandra Pivec NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ptuj Ormož
Marko Vargazon NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ptuj Ljutomer
Sabina Gutalj NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ptuj Murska Sobota 1
Stanko Čerpnjak NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ptuj Murska Sobota 2
Sonja Bily NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ptuj Gornja Radgona
Albert Potočnik NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ptuj Lenart
Bernardka Janžekovič Breznik NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ptuj Pesnica
Branko Goričan NAŠA DEŽELA stranka dr. ALEKSANDRE PIVEC Ptuj Ptuj 1
Marija Arzenšek NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Celje Šentjur
Klavdija Šeruga NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Celje Ravne na Koroškem
Boštjan Kotnik NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Celje Radlje
Sandi Sendelbah NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Celje Celje 1
Igor Gobec NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Celje Celje 2
Jasna Rode Nikolčić NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Celje Žalec 1
Eva Janković NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Celje Žalec 2
Gaber Marolt NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Celje Mozirje
Benjamin Strozak NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Celje Velenje 1
Matjaž Koželj NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Celje Velenje 2
Katarina Praznik NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Celje Slovenj Gradec
Alma Rekić NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Kranj Jesenice
Gabrijel Leskovec NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Kranj Idrija
Boris Grilc NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Kranj Radovljica 1
Maja Ilić Babić NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Kranj Radovljica 2
Borut Werber NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Kranj Kranj 1
Jaka Vadnjal NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Kranj Kranj 2
Mateja Čadež * NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Kranj Kranj 3, Tržič
Gorazd Korošec NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Kranj Škofja Loka 1
Nina Tušar Markež * NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Kranj Škofja Loka 2, Kamnik
Nataša Babič NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Bežigrad Kočevje
Barbara Hrovatin * NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Bežigrad Domžale 1, Domžale 2
Marko Marjanovič NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje
Klavdija Križ Potisk NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Bežigrad Grosuplje
Jože Zupančič NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica
Jasminka Alić NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Zlatan Ćordić NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2
Milan Čubrilo NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3
Smiljan Mekicar NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1
Violeta Tomić NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 2
Gregor Žigon NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Center Logatec
Ljubo Vošnjak NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Center Ljubljana Šiška 3
Polonca Štefanič NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Center Ljubljana Šiška 4
Anton Može NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Center Vrhnika
Martina Fukuhara Štirn NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1
Natalija Tripković NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2
Violeta Bulc * NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3, Ljubljana Center
Doroteja Novak Gosarič NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4
Ivan Gale * NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ljubljana Center Ljubljana Šiška 1, Ljubljana Šiška 2
Nina Majcen NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Maribor Šmarje pri Jelšah
Alenka Orbović NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Maribor Maribor 6
Gorazd Makoter NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Maribor Slovenska Bistrica
Janez Hrovat NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Maribor Slovenske Konjice
Franc Černagoj * NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Maribor Ruše, Maribor 4
Urška Makovec NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Maribor Maribor 1
Silvester Lipošek * NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Maribor Maribor 2, Maribor 7
Jure Šušteršič NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Maribor Maribor 3
Metka Sparavec Malenko NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Maribor Maribor 5
Marjana Čegovnik NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Novo mesto Črnomelj
Mišo Šušak NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Džurža Rus NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Novo mesto Zagorje
Bojan Mikec NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Novo mesto Novo mesto 1
Andrej Kastrevec NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Novo mesto Novo mesto 2
Igor Blažina NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Novo mesto Trebnje
Jože Prah NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Novo mesto Brežice
Dušan Vodlan NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Novo mesto Krško
Metka Modic NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Novo mesto Sevnica
Zorka Vodlan NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Novo mesto Laško
Miloš Hudarin NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Novo mesto Litija
Zlatko Gombar NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Postojna Tolmin
Peter Golob NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Postojna Nova Gorica 2
Mateja Terčon Knap NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Postojna Ajdovščina
Saša Petejan * NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Postojna Piran, Koper 1
Seit Demiri NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Postojna Izola
Igor Crnić NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Postojna Koper 2
Damjana Škapin NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Postojna Sežana
Jasna Gombar NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Postojna Ilirska Bistrica
Petra Bremec NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Postojna Postojna
Rasti Humar NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Postojna Nova Gorica 1
Matej Vučko NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ptuj Lendava
Bogomir Luci NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ptuj Ormož
Simona Mauko * NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ptuj Ljutomer, Ptuj 2
Mitja Županek NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ptuj Murska Sobota 1
Aleksandra Šiftar NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ptuj Murska Sobota 2
Valentin Kovič NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ptuj Gornja Radgona
Judita Kulovec NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ptuj Lenart
Dragutin Bubnjar NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ptuj Pesnica
Sara Tanšek * NAŠA PRIHODNOST IN DOBRA DRŽAVA Ptuj Ptuj 1, Ptuj 3
Mateja Kreuh * NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Celje Šentjur, Celje 1
Marjan Račnik * NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Celje Celje 2, Radlje
Srečko Prislan * NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Celje Žalec 1, Ravne na Koroškem
Marta Vehovar NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Celje Žalec 2
Bojana Pustinek Miočić * NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Celje Mozirje, Velenje 2
Karen Kralj NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Celje Velenje 1
Dušan Hartman NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Celje Slovenj Gradec
Mojca Vene NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Kranj Jesenice
Robin Majnik NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Kranj Kamnik
Katarina Bošnjak NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Kranj Idrija
Franci Humerca NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Kranj Radovljica 1
Zvonko Stojnšek NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Kranj Radovljica 2
Peter Kozjek NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Kranj Kranj 1
Kristjan Koželj NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Kranj Kranj 2
Klavdija Podjed NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Kranj Kranj 3
Branko Kvasnik NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Kranj Tržič
Damir Pintarič NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Kranj Škofja Loka 1
Tadeja Zgaga NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Kranj Škofja Loka 2
Gregor Kos * NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Bežigrad Kočevje, Ljubljana Bežigrad 2
Nevenka Murenc NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Bežigrad Domžale 1
Dora Pal NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Bežigrad Domžale 2
Leon Mikulin NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje
Nina Kožar NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Bežigrad Grosuplje
Darko Brezovar NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica
Apolonija Bobnar NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Enes Hodžić NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2
Aleš Sedej NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3
Valerija Korošec NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1
Andrej Plevnik NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Center Logatec
Boštjan Korelc NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Center Ljubljana Šiška 3
Jure Pogačnik NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Center Ljubljana Šiška 4
Tomaž Grom NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Center Vrhnika
Miran Gorše NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1
Sonja Novakovič Jelen NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2
Milan Povše NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3
Mateja Plevnik NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4
Tarra Stermšek Kristan NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Center Ljubljana Center
Barbra Jermann NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Center Ljubljana Šiška 1
Darko Begić NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2
Karel Lipič NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Maribor Šmarje pri Jelšah
Valentin Lorenčič NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Maribor Maribor 6
Dušan Ćešić NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Maribor Maribor 7
Ludvik Leon Unterlehner NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Maribor Slovenska Bistrica
Marko Brumec NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Maribor Slovenske Konjice
Dunja Matijašec Hödl * NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Maribor Ruše, Maribor 2
Tanja Miličić NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Maribor Maribor 1
Joca Lipuš NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Maribor Maribor 3
Žiga Zebec NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Maribor Maribor 4
Ljiljana Radosavljević NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Maribor Maribor 5
Polona Kambič * NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Novo mesto Črnomelj, Novo mesto 2
Darija Kovačič NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Vinko Sladoljev NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Novo mesto Zagorje
Katja Čelič * NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Novo mesto Novo mesto 1, Krško
Vitoslav Leskovec NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Novo mesto Trebnje
Jože Muc NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Novo mesto Brežice
Natalija Potočnik * NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Novo mesto Sevnica, Laško
Goran Mlakar NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Novo mesto Litija
David Zorč NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Postojna Tolmin
Majin Maraž NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Postojna Ajdovščina
Martina Kos * NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Postojna Piran, Izola
Robert Škrokov NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Postojna Koper 1
Franc Malečkar NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Postojna Koper 2
Olga Knez NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Postojna Sežana
Darjo Humar NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Postojna Ilirska Bistrica
Katarina Temkova NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Postojna Postojna
Mima Zadnek * NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Postojna Nova Gorica 1, Nova Gorica 2
Klaudija Dolenčić NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ptuj Lendava
Tamara Peklar Korošec NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ptuj Ptuj 2
Tomislav Kirbiš NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ptuj Ptuj 3
Tamara Zadravec NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ptuj Ormož
Bojan Lipovec NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ptuj Ljutomer
Roman Plohl NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ptuj Murska Sobota 1
Stojan Habjanič NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ptuj Murska Sobota 2
Petra Strgar Rižnar NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ptuj Gornja Radgona
Damir Lenart NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ptuj Lenart
Jernej Miklošič NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ptuj Pesnica
Robert Križanič NESTRANKARSKA LJUDSKA LISTA GIBANJA ZDRAVA DRUŽBA Ptuj Ptuj 1
Cirila Lavbič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Celje Šentjur
Mojca Erjavec NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Celje Ravne na Koroškem
Marijana Cigala NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Celje Radlje
Primož Slakan NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Celje Celje 1
Nataša Brežnik NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Celje Celje 2
Jože Kužnik NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Celje Žalec 1
Aleksander Reberšek NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Celje Žalec 2
Klemen Matk NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Celje Mozirje
Veronika Juvan NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Celje Velenje 1
Mitja Ločičnik NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Celje Velenje 2
Igor Jeram NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Celje Slovenj Gradec
Boris Kitek NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Kranj Jesenice
Franc (Francisco Estanislao) Medic NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Kranj Idrija
Maja Fajdiga Komar NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Kranj Radovljica 1
Cveto Uršič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Kranj Radovljica 2
Marija Rogar NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Kranj Kranj 1
Irena Dolenc NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Kranj Kranj 2
Matej Tonin * NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Kranj Kranj 3, Kamnik
David Ahačič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Kranj Tržič
Marija Klopčič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Kranj Škofja Loka 1
Janez Žakelj NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Kranj Škofja Loka 2
Andrej Janša NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Bežigrad Kočevje
Tadeja Šuštar Zalar NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Bežigrad Domžale 2
Janez Cigler Kralj * NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje, Domžale 1
Mojca Gruden NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Bežigrad Grosuplje
Julija Humar NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica
Igor Pigac NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Mateja Ribič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2
Janez Novljan NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3
Jožef Horvat NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1
Karolina Korenčan NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 2
Iva Dimic NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Center Logatec
Gašper Čižman NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Center Ljubljana Šiška 3
Jože Podgoršek NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Center Ljubljana Šiška 4
Janez Ovsec NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Center Vrhnika
Marko Gruden NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1
Peter Kolenc NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2
Boris Kham NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3
Mojca Sojar NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4
Slava (Stanislava) Sosič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Center Ljubljana Center
Mateja Drobnič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Center Ljubljana Šiška 1
Marcela Uršič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2
Martin Mikolič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Maribor Šmarje pri Jelšah
dr. Alenka (Magdalena) Šverc NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Maribor Maribor 6
Renata Esih Flac NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Maribor Maribor 7
Alenka Pušnik NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Maribor Slovenska Bistrica
Janez Črešnar NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Maribor Slovenske Konjice
Miha Žižek NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Maribor Ruše
Andrej Šauperl NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Maribor Maribor 1
Aleš Bandur NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Maribor Maribor 2
Bernard Memon NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Maribor Maribor 3
Karmen Teržan Kopecky NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Maribor Maribor 4
Zdravko Luketič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Maribor Maribor 5
Nataša Hudelja NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Novo mesto Črnomelj
Drago Kočar NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Aljaž Jerin NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Novo mesto Zagorje
Vida Čadonič Špelič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Novo mesto Novo mesto 1
Mark Boris Andrijanič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Novo mesto Novo mesto 2
Blaž Pavlin NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Novo mesto Trebnje
Katja Berk Bevc NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Novo mesto Brežice
Alen Lenič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Novo mesto Krško
Maša Brulc NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Novo mesto Sevnica
Jože Senica NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Novo mesto Laško
Janez Beja NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Novo mesto Litija
Matej Hrast NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Postojna Tolmin
Erika Podgornik Rijavec NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Postojna Nova Gorica 2
Jernej Vrtovec NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Postojna Ajdovščina
Zdenka Zupančič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Postojna Piran
Srečko Langeršek NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Postojna Izola
Danijel Sertić NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Postojna Koper 1
Jerneja Stopar NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Postojna Koper 2
Klavdija Primc NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Postojna Sežana
Andrej Černigoj NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Postojna Ilirska Bistrica
Aljaž Plevnik NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Postojna Postojna
Anton Harej NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Postojna Nova Gorica 1
Jožef Horvat NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ptuj Lendava
Peter Pribožič NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ptuj Ptuj 2
Peter Feguš NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ptuj Ptuj 3
Matjaž Kosi NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ptuj Ormož
Andreja Novak Görkeš NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ptuj Ljutomer
Ivan Horvat NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ptuj Murska Sobota 1
Martina Perša NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ptuj Murska Sobota 2
Ivan Fras NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ptuj Gornja Radgona
Nataša Bauman NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ptuj Lenart
Viktor Vajngerl NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ptuj Pesnica
Špela Hojnik NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI Ptuj Ptuj 1
Maj Antešić PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Celje Šentjur
Maja Šaver * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Celje Celje 1, Žalec 1
Sebastjan Zupin * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Celje Celje 2, Žalec 2
Jasmina Feratović * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Celje Mozirje, Radlje
Ula Matek * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Celje Velenje 1, Velenje 2
Nejc Gašper * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Celje Slovenj Gradec, Ravne na Koroškem
Haris Hatić * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Kranj Jesenice, Kranj 3
Jasmina Bejtović * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Kranj Radovljica 1, Škofja Loka 2
Boštjan Tavčar * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Kranj Radovljica 2, Kranj 2
Emina Gazibera * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Kranj Kranj 1, Idrija
Neja Repinc * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Kranj Tržič, Kamnik
Miha Velikanje PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Kranj Škofja Loka 1
Sofija Maša Božič * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Kočevje, Ivančna Gorica
Urška Orehek PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Domžale 2
Ines Stamejčič * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje, Grosuplje
Andraž Vrhovec * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1, Domžale 1
Žiga Šubic * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2, Ljubljana Moste – Polje 3
Matic Leon Božič * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1, Ljubljana Bežigrad 2
Mojca Pungerčar PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ljubljana Center Logatec
Ira Mešiček * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ljubljana Center Vrhnika, Ljubljana Vič – Rudnik 4
Jasmin Feratović * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1, Ljubljana Vič – Rudnik 2
Zala Rebernak * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3, Ljubljana Šiška 4
Gorazd Knific * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ljubljana Center Ljubljana Center, Ljubljana Šiška 1
Ratko Stojiljković * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2, Ljubljana Šiška 3
Nejc Velkavrh * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Maribor Šmarje pri Jelšah, Slovenska Bistrica
Petra Kovačec * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Maribor Maribor 6, Maribor 7
Suzana Auguštin * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Maribor Slovenske Konjice, Ruše
Tomas Tišler * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Maribor Maribor 1, Maribor 2
Filip Mikuž PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Maribor Maribor 3
Nina Beyokol * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Maribor Maribor 4, Maribor 5
Jože Pirh * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Novo mesto Črnomelj, Novo mesto 1
Karmen Brecelj * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Novo mesto Novo mesto 2, Zagorje
Ana Marija Gerbič * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Novo mesto Trebnje, Brežice
Jure Repinc PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Novo mesto Krško
Jasmina Klančar * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Novo mesto Sevnica, Litija
Rok Deželak * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Novo mesto Laško, Hrastnik – Trbovlje
Sabina Erjavec * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Postojna Tolmin, Nova Gorica 2
Urša Filiput * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Postojna Piran, Izola
Janoš Kastelic PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Postojna Koper 1
Mitja Ivanič * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Postojna Koper 2, Nova Gorica 1
Vladoša Vidic * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Postojna Sežana, Ajdovščina
Nevio Miklavčič * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Postojna Ilirska Bistrica, Postojna
Katja Orehek * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ptuj Lendava, Ljutomer
Katka Kovačec PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ptuj Ormož
Igor Brlek * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ptuj Murska Sobota 1, Murska Sobota 2
Nina Kodrič * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ptuj Gornja Radgona, Pesnica
Rok Hrabar * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ptuj Lenart, Ptuj 3
Marko Pušnik * PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE Ptuj Ptuj 1, Ptuj 2
Tina Bregant POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Celje Šentjur
Erika Mubi Smolak POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Celje Ravne na Koroškem
Rene Dopler POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Celje Radlje
Roman Pungartnik POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Celje Celje 1
Polona Rifelj POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Celje Celje 2
Urška Žolnir Jugovar POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Celje Žalec 1
Sebastijan Kamenik POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Celje Žalec 2
Jakob Presečnik POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Celje Mozirje
Darko Koželj POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Celje Velenje 1
Matic Mežnar POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Celje Velenje 2
Ivan Meh POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Celje Slovenj Gradec
Miha Rebolj POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Kranj Jesenice
Simona Kustec POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Kranj Kamnik
Jurij Kavčič POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Kranj Idrija
Mirko Jeršič POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Kranj Radovljica 1
Andrej Maver POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Kranj Radovljica 2
Mija (Marija) Aleš POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Kranj Kranj 1
Janez Remškar POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Kranj Kranj 2
Franc Čebulj POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Kranj Kranj 3
Alenka Bradač POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Kranj Tržič
Darija Jamnik POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Kranj Škofja Loka 1
Anton Luznar POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Kranj Škofja Loka 2
Maja Klemen Cokan POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Bežigrad Kočevje
Milan Balažic POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Bežigrad Domžale 1
Tomaž Štebe POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Bežigrad Domžale 2
Kaja Galič POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje
Peter Gašperšič POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Bežigrad Grosuplje
Nina Strah POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica
Oto Pestner POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Luj Šprohar POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2
Ksenija Flegar POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3
Dušan Verbič POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1
Simon Zajc POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 2
Berto Menard POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Center Logatec
Dragan Djukić POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Center Ljubljana Šiška 4
Nejc Škof POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Center Vrhnika
Janez Cimperman POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1
Monika Gregorčič POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2
Monika Zupanc Kovač POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3
Alojz Kovšca * POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4, Ljubljana Šiška 3
Andrej Magajna POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Center Ljubljana Center
Sara Iseinoski POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Center Ljubljana Šiška 1
Špela Jovanovič-Gaberšek POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2
Zdravko Počivalšek POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Maribor Šmarje pri Jelšah
Helena Kujundžić Lukaček POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Maribor Maribor 6
Boštjan Jambrovič POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Maribor Maribor 7
Modest Motaln POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Maribor Slovenska Bistrica
Marko Cigler POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Maribor Slovenske Konjice
Anita Jodl POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Maribor Ruše
Monika Kirbiš Rojs POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Maribor Maribor 1
Breda Čepe Vizjak POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Maribor Maribor 2
Franc Kangler POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Maribor Maribor 3
Damir Orehovec POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Maribor Maribor 4
Franc Slavinec POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Maribor Maribor 5
Boris Grabrijan POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Novo mesto Črnomelj
Gregor Pajić POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Primož Jelševar POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Novo mesto Zagorje
Zvonko Lah POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Novo mesto Novo mesto 1
Marjanca Trščinar Antić POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Novo mesto Novo mesto 2
Ana Moder POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Novo mesto Trebnje
Rok Capl POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Novo mesto Brežice
Ana Somrak POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Novo mesto Krško
Janez Kukec POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Novo mesto Sevnica
Boža Herek POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Novo mesto Laško
Lijana Lovše POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Novo mesto Litija
Marko Matajurc POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Postojna Tolmin
Vasja Medvešček POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Postojna Nova Gorica 2
Oskar Birsa POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Postojna Ajdovščina
Gorazd Pretnar POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Postojna Piran
Gregor Perič POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Postojna Izola
Vlasta Vežnaver POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Postojna Koper 1
Tamara Mikin POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Postojna Koper 2
Klementina Križman POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Postojna Sežana
Borut Rojc POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Postojna Ilirska Bistrica
Nada Pavšer POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Postojna Postojna
Kostja Jelinčič POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Postojna Nova Gorica 1
Darko Horvat POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ptuj Lendava
Sergeja Puppis Freebairn POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ptuj Ptuj 2
Ivan Brodnjak POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ptuj Ptuj 3
Mojca Žnidarič POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ptuj Ormož
Helena Krajnc POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ptuj Ljutomer
Feri (Franc) Küčan POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ptuj Murska Sobota 1
Mitja Slavinec POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ptuj Murska Sobota 2
Mojca Marovič POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ptuj Gornja Radgona
Marjan Bračko POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ptuj Lenart
Miša Pušenjak POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ptuj Pesnica
Andrej Čuš POVEŽIMO SLOVENIJO (KONKRETNO, ZELENI, SLS, NLS, NS) Ptuj Ptuj 1
Jelka Godec SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Celje Šentjur
Stašo Lodrant SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Celje Ravne na Koroškem
Alenka Helbl SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Celje Radlje
Damjan Muzel SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Celje Celje 1
Marjan Ferjanc SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Celje Celje 2
Lidija Ivanuša SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Celje Žalec 1
Dragica Sternad Pražnikar SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Celje Žalec 2
Jožef Jelen SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Celje Mozirje
Simon Dobaj SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Celje Velenje 1
Franc Rosec SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Celje Velenje 2
Boštjan Konečnik SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Celje Slovenj Gradec
Irena Pfeifer SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Kranj Jesenice
Nežka Poljanšek SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Kranj Kamnik
Andrej Poglajen SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Kranj Idrija
Bogomir Vnučec SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Kranj Radovljica 1
Mark Toplak SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Kranj Radovljica 2
Nataša Jenkole SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Kranj Kranj 1
Bojan Homan SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Kranj Kranj 2
Branko Grims SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Kranj Kranj 3
Lucija Zalokar SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Kranj Tržič
Andrej Hoivik SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Kranj Škofja Loka 1
Žan Mahnič SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Kranj Škofja Loka 2
Robert Tomazin SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Bežigrad Kočevje
Rado Gladek SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Bežigrad Domžale 1
Julija Herle SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Bežigrad Domžale 2
Jože Tanko SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje
Janez (Ivan) Janša * SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Bežigrad Grosuplje, Ivančna Gorica
Maruša Babnik SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Igor Horvat SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2
Ida Medved SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3
Klavdija Operčkal SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1
Zvone Čadež SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 2
Zoran Mojškerc SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Center Logatec
Ksenija Sever SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Center Ljubljana Šiška 3
Leon Merjasec SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Center Ljubljana Šiška 4
Domen Cukjati SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Center Vrhnika
Alenka Jeraj SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1
Mojca Gregorič SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2
Aleš Hojs SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3
Anže Logar SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4
Marko Posavec SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Center Ljubljana Center
Mojca Škrinjar SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Center Ljubljana Šiška 1
Davorin Kopše SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2
Anton Šturbej SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Maribor Šmarje pri Jelšah
Bernarda Mandres SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Maribor Maribor 6
Miran Ulbin SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Maribor Maribor 7
Karmen Furman SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Maribor Slovenska Bistrica
Bojan Podkrajšek SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Maribor Slovenske Konjice
Aleksander Brunčko SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Maribor Ruše
Barbara Klajderič SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Maribor Maribor 1
Luka Simonič SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Maribor Maribor 2
Dejan Kaloh SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Maribor Maribor 3
Ivan Celcer SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Maribor Maribor 4
Kaja Medved SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Maribor Maribor 5
Maja Kocjan SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Novo mesto Črnomelj
Patricija Gorenc SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Alenka Forte SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Novo mesto Zagorje
Anja Bah Žibert SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Novo mesto Novo mesto 1
Bojan Kekec SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Novo mesto Novo mesto 2
Franci Kepa SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Novo mesto Trebnje
Patricia Čular SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Novo mesto Brežice
Janez Jože Olovec SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Novo mesto Krško
Tomaž Lisec SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Novo mesto Sevnica
Štefanija Pavčnik SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Novo mesto Laško
Boris Doblekar SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Novo mesto Litija
Danijel Krivec SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Postojna Tolmin
Tomaž Slokar SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Postojna Nova Gorica 2
Eva Irgl SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Postojna Ajdovščina
Vojko Jevševar SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Postojna Piran
Mojca Mahajnc SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Postojna Izola
Albin Železnik SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Postojna Koper 1
Silvano Radin SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Postojna Koper 2
Mara Glušič SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Postojna Sežana
Adrijana Kocjančič SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Postojna Ilirska Bistrica
Zvonko Černač SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Postojna Postojna
Elena Zavadlav Ušaj SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Postojna Nova Gorica 1
Janez Magyar SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ptuj Lendava
Nuša Vrabl Ferenčič SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ptuj Ptuj 2
Suzana Lep Šimenko SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ptuj Ptuj 3
Andrej Kosi SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ptuj Ormož
Dominik Štrakl SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ptuj Ljutomer
Bojan Petrijan SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ptuj Murska Sobota 1
Andreja Prettner SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ptuj Murska Sobota 2
Simona Himelrajh SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ptuj Gornja Radgona
Franc Breznik SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ptuj Lenart
Marijan Pojbič SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ptuj Pesnica
Jožef Lenart SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA – SDS Ptuj Ptuj 1
Robert Polnar SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Celje Šentjur
Gregor Vrtič SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Celje Radlje
Konrad Križanec * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Celje Celje 1, Celje 2
Suzana Gajšek SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Celje Žalec 1
Staša Moškotevc SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Celje Žalec 2
Primož Vengušt SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Celje Mozirje
Tjaša Založnik SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Celje Velenje 1
Matevž Perovec SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Celje Velenje 2
Marijana Kresnik * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Celje Slovenj Gradec, Ravne na Koroškem
Alenka Gabrovec SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Kranj Jesenice
Monika Bregant SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Kranj Kamnik
Monika Rožanc SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Kranj Idrija
Tomaž Grohar * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Kranj Radovljica 1, Radovljica 2
Stanislav Žagar * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Kranj Kranj 1, Kranj 2
Vilko Rozman SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Kranj Kranj 3
Otton Zajec * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Kranj Tržič, Škofja Loka 1
Janez Jeras SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Kranj Škofja Loka 2
Alenka Jelenovič SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ljubljana Bežigrad Kočevje
Matjaž Perše * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ljubljana Bežigrad Domžale 1, Domžale 2
Tina Vrenko * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje, Ljubljana Moste – Polje 3
Franc Mišič * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ljubljana Bežigrad Grosuplje, Ivančna Gorica
Erika Brumen * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1, Ljubljana Moste – Polje 2
Sonny Beronja * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1, Ljubljana Bežigrad 2
Saša Otoničar SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ljubljana Center Logatec
Janja Mišič * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ljubljana Center Vrhnika, Ljubljana Vič – Rudnik 4
Jože Kovač * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1, Ljubljana Vič – Rudnik 2
Simo Marić * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3, Ljubljana Šiška 4
Janja Hostnik * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ljubljana Center Ljubljana Center, Ljubljana Šiška 1
Dušan Dolar * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2, Ljubljana Šiška 3
Tanja Rožanc SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Maribor Šmarje pri Jelšah
Miranda Osterc Zinrajh * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Maribor Maribor 6, Maribor 7
Zmago Jelinčič Plemeniti * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Maribor Slovenska Bistrica, Slovenske Konjice
Katarina Žunko * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Maribor Ruše, Maribor 1
Rok Bukovšek * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Maribor Maribor 2, Maribor 3
Martin Horvat * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Maribor Maribor 4, Maribor 5
Sabina Barič SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Novo mesto Črnomelj
Bojan Kovačič SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Srečko Prijatelj SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Novo mesto Zagorje
Boštjan Kovačič SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Novo mesto Novo mesto 1
Ingrid Hodnik * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Novo mesto Novo mesto 2, Trebnje
Leona Gošek * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Novo mesto Brežice, Sevnica
Dušan Šiško SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Novo mesto Krško
Jelka Rostohar Božič * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Novo mesto Laško, Litija
Iztok Mrak * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Postojna Tolmin, Nova Gorica 1
Leonida Gregorič * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Postojna Nova Gorica 2, Ajdovščina
Valerija Trost * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Postojna Piran, Izola
Svetlana Aleksovska * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Postojna Koper 1, Koper 2
Vladimir Skok SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Postojna Sežana
Romano Brozina SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Postojna Ilirska Bistrica
Tjaša Margon SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Postojna Postojna
Erika Štrucl * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ptuj Lendava, Ljutomer
Bojan Sabotin SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ptuj Ptuj 2
Melissa Pipenbacher SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ptuj Ptuj 3
Jani Ivanuša SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ptuj Ormož
Valerija Markuš * SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ptuj Murska Sobota 1, Murska Sobota 2
David Dominko SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ptuj Gornja Radgona
Branka Rojht SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ptuj Lenart
Zvonko Zinrajh SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ptuj Pesnica
Dejan Horvat SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA – SNS Ptuj Ptuj 1
Polona Bajt SOCIALNI DEMOKRATI – SD Celje Šentjur
Jani Prednik SOCIALNI DEMOKRATI – SD Celje Ravne na Koroškem
Marjan Šol SOCIALNI DEMOKRATI – SD Celje Radlje
Martina Strniša SOCIALNI DEMOKRATI – SD Celje Celje 1
Luka Goršek SOCIALNI DEMOKRATI – SD Celje Celje 2
Nina Plaskan SOCIALNI DEMOKRATI – SD Celje Žalec 1
Marko Repnik SOCIALNI DEMOKRATI – SD Celje Žalec 2
Mark Molnar SOCIALNI DEMOKRATI – SD Celje Mozirje
Andreja Katič SOCIALNI DEMOKRATI – SD Celje Velenje 1
Janja Rednjak SOCIALNI DEMOKRATI – SD Celje Velenje 2
Sebastjan Zbičajnik SOCIALNI DEMOKRATI – SD Celje Slovenj Gradec
Vera Djurić Drozdek SOCIALNI DEMOKRATI – SD Kranj Jesenice
Maja Aleksovska-Lesjak SOCIALNI DEMOKRATI – SD Kranj Kamnik
Samo Bevk SOCIALNI DEMOKRATI – SD Kranj Idrija
Lev Pavlovski SOCIALNI DEMOKRATI – SD Kranj Radovljica 1
Mojca Faganel SOCIALNI DEMOKRATI – SD Kranj Radovljica 2
Jani (Janez) Černe * SOCIALNI DEMOKRATI – SD Kranj Kranj 1, Kranj 2
Senka Pucelj SOCIALNI DEMOKRATI – SD Kranj Kranj 3
Vida Ribnikar SOCIALNI DEMOKRATI – SD Kranj Tržič
Asima Harbaš SOCIALNI DEMOKRATI – SD Kranj Škofja Loka 1
Blaž Kozjek SOCIALNI DEMOKRATI – SD Kranj Škofja Loka 2
Predrag Baković SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Bežigrad Kočevje
Marko Skušek SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Bežigrad Domžale 1
Ganimet Shala SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Bežigrad Domžale 2
Alvina Bajrami SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje
Miloš Kosić SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Bežigrad Grosuplje
Mojca Cvetek SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica
Nataša Bombač SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Dejan Prešiček SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2
Igor Šoltes SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3
Petra Culetto SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1
Milan Martin Cvikl SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 2
Armida Bavec SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Center Logatec
Petra Doles SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Center Ljubljana Šiška 3
Alenka Žavbi Kunaver SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Center Ljubljana Šiška 4
Bojan Perić SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Center Vrhnika
Janez Kastelic SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1
Dominika Švarc Pipan SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2
Jonas Žnidaršič SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3
Gregor Židan SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4
Marko Koprivc SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Center Ljubljana Center
Blaž Zgaga SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Center Ljubljana Šiška 1
Tanja Fajon SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2
Gorazd Prah SOCIALNI DEMOKRATI – SD Maribor Šmarje pri Jelšah
Emilija Stojmenova Duh SOCIALNI DEMOKRATI – SD Maribor Maribor 6
Uroš Prikl SOCIALNI DEMOKRATI – SD Maribor Maribor 7
Tin Kampl SOCIALNI DEMOKRATI – SD Maribor Slovenska Bistrica
Jernej Štromajer SOCIALNI DEMOKRATI – SD Maribor Slovenske Konjice
Bojana Muršič SOCIALNI DEMOKRATI – SD Maribor Ruše
Nastja Trajkovič SOCIALNI DEMOKRATI – SD Maribor Maribor 1
Martina Rauter SOCIALNI DEMOKRATI – SD Maribor Maribor 2
Zoran Ličen SOCIALNI DEMOKRATI – SD Maribor Maribor 3
Franc Trček SOCIALNI DEMOKRATI – SD Maribor Maribor 4
Jolanda Lašič SOCIALNI DEMOKRATI – SD Maribor Maribor 5
Bojan Krajačič SOCIALNI DEMOKRATI – SD Novo mesto Črnomelj
Soniboj Knežak SOCIALNI DEMOKRATI – SD Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Nataša Češko SOCIALNI DEMOKRATI – SD Novo mesto Zagorje
Daša Windischer SOCIALNI DEMOKRATI – SD Novo mesto Novo mesto 1
Srečko Vovko SOCIALNI DEMOKRATI – SD Novo mesto Novo mesto 2
Dušan Hočevar SOCIALNI DEMOKRATI – SD Novo mesto Trebnje
Bogdan Palovšnik SOCIALNI DEMOKRATI – SD Novo mesto Brežice
Senta Jeler SOCIALNI DEMOKRATI – SD Novo mesto Krško
Ana Jelančić SOCIALNI DEMOKRATI – SD Novo mesto Sevnica
Matjaž Han SOCIALNI DEMOKRATI – SD Novo mesto Laško
Janja Bregar SOCIALNI DEMOKRATI – SD Novo mesto Litija
Alen Červ SOCIALNI DEMOKRATI – SD Postojna Tolmin
Matjaž Nemec SOCIALNI DEMOKRATI – SD Postojna Nova Gorica 2
Miloš Bizjak SOCIALNI DEMOKRATI – SD Postojna Ajdovščina
Meira Hot SOCIALNI DEMOKRATI – SD Postojna Piran
Romina Kralj SOCIALNI DEMOKRATI – SD Postojna Izola
Natalija Gulič SOCIALNI DEMOKRATI – SD Postojna Koper 1
Jadranka Šturm Kocjan SOCIALNI DEMOKRATI – SD Postojna Koper 2
Marina Suban SOCIALNI DEMOKRATI – SD Postojna Sežana
Patrik Bole * SOCIALNI DEMOKRATI – SD Postojna Ilirska Bistrica, Postojna
Sara Krošelj SOCIALNI DEMOKRATI – SD Postojna Nova Gorica 1
Vlasta Veren SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ptuj Lendava
Vlasta Stojak SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ptuj Ptuj 2
Slavko Krajnc SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ptuj Ptuj 3
Ferdinand Šulek SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ptuj Ormož
Stanislava Perčič SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ptuj Ljutomer
Damijan Zrim SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ptuj Murska Sobota 1
Dejan Židan SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ptuj Murska Sobota 2
Boris Edšidt SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ptuj Gornja Radgona
Bernarda Potočnik SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ptuj Lenart
Samo Dvoršak SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ptuj Pesnica
Brigita Tetičkovič SOCIALNI DEMOKRATI – SD Ptuj Ptuj 1
Blaž Kolar STRANKA ALENKE BRATUŠEK Celje Šentjur
Nina Mauhler STRANKA ALENKE BRATUŠEK Celje Ravne na Koroškem
Mirjana Polovšak STRANKA ALENKE BRATUŠEK Celje Radlje
Bojan Bračun STRANKA ALENKE BRATUŠEK Celje Celje 1
Vojko Starović STRANKA ALENKE BRATUŠEK Celje Celje 2
Jožef Ribič STRANKA ALENKE BRATUŠEK Celje Žalec 1
Tanja Basle STRANKA ALENKE BRATUŠEK Celje Žalec 2
Marija Antonija Kovačič STRANKA ALENKE BRATUŠEK Celje Mozirje
Darja Štraus STRANKA ALENKE BRATUŠEK Celje Velenje 1
Franc Vedenik STRANKA ALENKE BRATUŠEK Celje Velenje 2
Miha Prapotnik STRANKA ALENKE BRATUŠEK Celje Slovenj Gradec
Alenka Pavlič * STRANKA ALENKE BRATUŠEK Kranj Jesenice, Radovljica 2
Dragica Klemše STRANKA ALENKE BRATUŠEK Kranj Kamnik
Ivan Pergovnik STRANKA ALENKE BRATUŠEK Kranj Idrija
Nina Božič Odar STRANKA ALENKE BRATUŠEK Kranj Radovljica 1
Alenka Bratušek * STRANKA ALENKE BRATUŠEK Kranj Kranj 1, Kranj 2
Sandi Markišić STRANKA ALENKE BRATUŠEK Kranj Kranj 3
Robert Kojc STRANKA ALENKE BRATUŠEK Kranj Tržič
Franc Rudolf STRANKA ALENKE BRATUŠEK Kranj Škofja Loka 1
Anton Klemenčič STRANKA ALENKE BRATUŠEK Kranj Škofja Loka 2
Zlatko Ficko STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Bežigrad Kočevje
Majda Debelec STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Bežigrad Domžale 1
Bojan Arh STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Bežigrad Domžale 2
Robert Latin STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje
Radovana Kostadinović STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Bežigrad Grosuplje
Marinka Levičar STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica
Nina Petrić STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Jernej Pavlič * STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2, Ljubljana Bežigrad 1
Angelika Rosa Mlinar * STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3, Ljubljana Bežigrad 2
Angela Menart STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Center Logatec
Mateja Logar * STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Center Ljubljana Šiška 3, Ljubljana Šiška 4
Jakob Klaić STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Center Vrhnika
Peter Jožef Česnik * STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1, Ljubljana Vič – Rudnik 3
Božidar Jezernik STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2
Tjaša Zorc Rupnik STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4
Karmen Velikonja * STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Center Ljubljana Center, Ljubljana Šiška 1
Maša Kociper STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2
Gordana Weber * STRANKA ALENKE BRATUŠEK Maribor Šmarje pri Jelšah, Slovenske Konjice
Branislav Rajić STRANKA ALENKE BRATUŠEK Maribor Maribor 6
Ninoslav Ninić STRANKA ALENKE BRATUŠEK Maribor Maribor 7
Irena Majcen STRANKA ALENKE BRATUŠEK Maribor Slovenska Bistrica
Metka Vodušek STRANKA ALENKE BRATUŠEK Maribor Ruše
Luka Vodušek STRANKA ALENKE BRATUŠEK Maribor Maribor 1
Vesna Nemec Gajzer STRANKA ALENKE BRATUŠEK Maribor Maribor 2
Marina Držić STRANKA ALENKE BRATUŠEK Maribor Maribor 3
Andrej Rajh STRANKA ALENKE BRATUŠEK Maribor Maribor 4
Vekoslav Šterman STRANKA ALENKE BRATUŠEK Maribor Maribor 5
Andrija Brčinović STRANKA ALENKE BRATUŠEK Novo mesto Črnomelj
Mirzet Lukavačkić STRANKA ALENKE BRATUŠEK Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Rebeka Ostrovršnik STRANKA ALENKE BRATUŠEK Novo mesto Zagorje
Boris Golež STRANKA ALENKE BRATUŠEK Novo mesto Novo mesto 1
Saša Jerele STRANKA ALENKE BRATUŠEK Novo mesto Novo mesto 2
Dušica Tarman STRANKA ALENKE BRATUŠEK Novo mesto Trebnje
Ljubiša Kostadinović STRANKA ALENKE BRATUŠEK Novo mesto Brežice
Dan Laye STRANKA ALENKE BRATUŠEK Novo mesto Krško
Nataša Gazvoda STRANKA ALENKE BRATUŠEK Novo mesto Sevnica
Miladin Dević STRANKA ALENKE BRATUŠEK Novo mesto Laško
Edvard Oražem STRANKA ALENKE BRATUŠEK Novo mesto Litija
Nika Kravanja STRANKA ALENKE BRATUŠEK Postojna Tolmin
Andrej Šušmelj STRANKA ALENKE BRATUŠEK Postojna Nova Gorica 2
Dejana Baša STRANKA ALENKE BRATUŠEK Postojna Ajdovščina
Tatjana Voj STRANKA ALENKE BRATUŠEK Postojna Piran
Senka Bembič STRANKA ALENKE BRATUŠEK Postojna Izola
Jaka Klajderič STRANKA ALENKE BRATUŠEK Postojna Koper 1
Janko Sever STRANKA ALENKE BRATUŠEK Postojna Koper 2
Marko Bandelli STRANKA ALENKE BRATUŠEK Postojna Sežana
Emil Karajić STRANKA ALENKE BRATUŠEK Postojna Ilirska Bistrica
Jerko Čehovin STRANKA ALENKE BRATUŠEK Postojna Postojna
Severin Kovačič STRANKA ALENKE BRATUŠEK Postojna Nova Gorica 1
Dominik Šteiner STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ptuj Lendava
Maks Ferk STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ptuj Ptuj 2
Milan Feguš STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ptuj Ptuj 3
Nadja Požek STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ptuj Ormož
Klavdija Grkman STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ptuj Ljutomer
Denis Vrečič STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ptuj Murska Sobota 1
Olga Belec STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ptuj Murska Sobota 2
Valerija Frangež STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ptuj Gornja Radgona
Nina Lovrenčič * STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ptuj Lenart, Pesnica
Darko Jazbec STRANKA ALENKE BRATUŠEK Ptuj Ptuj 1
Ibrahim Nouhoum VESNA – zelena stranka Celje Šentjur
Zoran Rožič VESNA – zelena stranka Celje Ravne na Koroškem
Lucija Mlinarič VESNA – zelena stranka Celje Radlje
Edi Einspieler VESNA – zelena stranka Celje Celje 1
Nejc Gajšek VESNA – zelena stranka Celje Celje 2
Mihaela Anclin VESNA – zelena stranka Celje Žalec 1
Urška Repar VESNA – zelena stranka Celje Žalec 2
Luka Zgojznik VESNA – zelena stranka Celje Mozirje
Jasminka Dedić VESNA – zelena stranka Celje Velenje 1
Sabina Fetić VESNA – zelena stranka Celje Velenje 2
Davor Pečnik VESNA – zelena stranka Celje Slovenj Gradec
Tina Robič VESNA – zelena stranka Kranj Jesenice
Andreja Pogačar VESNA – zelena stranka Kranj Kamnik
Milena Dežman VESNA – zelena stranka Kranj Radovljica 1
Danilo Bertoncelj VESNA – zelena stranka Kranj Radovljica 2
Klemen Belhar VESNA – zelena stranka Kranj Kranj 1
Ana Veternik VESNA – zelena stranka Kranj Kranj 2
Pavel Gartnar Kastelic VESNA – zelena stranka Kranj Kranj 3
Metka Gaberc VESNA – zelena stranka Kranj Tržič
Dean Jug VESNA – zelena stranka Kranj Škofja Loka 1
Erika Oblak * VESNA – zelena stranka Kranj Škofja Loka 2, Idrija
Vanjo Grobljar VESNA – zelena stranka Ljubljana Bežigrad Kočevje
Andreja Marolt VESNA – zelena stranka Ljubljana Bežigrad Domžale 1
Tanja Mrkun VESNA – zelena stranka Ljubljana Bežigrad Domžale 2
Natali Kriletić VESNA – zelena stranka Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje
Gorazd Bernik VESNA – zelena stranka Ljubljana Bežigrad Grosuplje
Barbara Šimenc VESNA – zelena stranka Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica
Velimir Živković VESNA – zelena stranka Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Luka Florjanc VESNA – zelena stranka Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2
Saša Đorđević VESNA – zelena stranka Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3
Petra Stegel VESNA – zelena stranka Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 1
Uroš Macerl VESNA – zelena stranka Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 2
Žiga Valetič VESNA – zelena stranka Ljubljana Center Logatec
Nenad Đorđević VESNA – zelena stranka Ljubljana Center Ljubljana Šiška 3
Gregor Gregorčič VESNA – zelena stranka Ljubljana Center Ljubljana Šiška 4
Jernej Fefer VESNA – zelena stranka Ljubljana Center Vrhnika
Anja Završnik VESNA – zelena stranka Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 1
Jaka Zevnik VESNA – zelena stranka Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 2
Alja Miklavčič VESNA – zelena stranka Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3
Nina Lesjak VESNA – zelena stranka Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4
Črt Batagelj VESNA – zelena stranka Ljubljana Center Ljubljana Center
Urška Zgojznik VESNA – zelena stranka Ljubljana Center Ljubljana Šiška 1
Saša Fras VESNA – zelena stranka Ljubljana Center Ljubljana Šiška 2
Andrej Černelč VESNA – zelena stranka Maribor Šmarje pri Jelšah
Miha Lovše VESNA – zelena stranka Maribor Maribor 6
Katarina Kušar VESNA – zelena stranka Maribor Maribor 7
Boštjan Selinšek VESNA – zelena stranka Maribor Slovenska Bistrica
Simon Žlahtič * VESNA – zelena stranka Maribor Slovenske Konjice, Maribor 2
Tomi Prosnik VESNA – zelena stranka Maribor Ruše
Katja Beck Kos VESNA – zelena stranka Maribor Maribor 1
Nina Gornik Mulec VESNA – zelena stranka Maribor Maribor 3
Petra Greiner * VESNA – zelena stranka Maribor Maribor 4, Maribor 5
Marko Puh VESNA – zelena stranka Novo mesto Črnomelj
Nermin Bajramović VESNA – zelena stranka Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Vladimir Poredoš VESNA – zelena stranka Novo mesto Zagorje
Janez Penca VESNA – zelena stranka Novo mesto Novo mesto 1
Marko Dular VESNA – zelena stranka Novo mesto Novo mesto 2
Gorazd Marinček VESNA – zelena stranka Novo mesto Trebnje
Marija Marinček VESNA – zelena stranka Novo mesto Brežice
Alenka Leskovšek VESNA – zelena stranka Novo mesto Krško
Ana Markelj VESNA – zelena stranka Novo mesto Sevnica
Matic Rotar VESNA – zelena stranka Novo mesto Laško
Erna Šekli VESNA – zelena stranka Novo mesto Litija
Saša Hreščak * VESNA – zelena stranka Postojna Tolmin, Izola
Manuela Korečič VESNA – zelena stranka Postojna Nova Gorica 2
Mojca Milone VESNA – zelena stranka Postojna Ajdovščina
Andrej Mikola VESNA – zelena stranka Postojna Piran
Jasmina Jerant VESNA – zelena stranka Postojna Koper 1
Miha Stegel VESNA – zelena stranka Postojna Koper 2
Anton Zobec VESNA – zelena stranka Postojna Sežana
Nace Peric * VESNA – zelena stranka Postojna Ilirska Bistrica, Postojna
Ana Jug VESNA – zelena stranka Postojna Nova Gorica 1
Gabrijela Starešina Fras VESNA – zelena stranka Ptuj Lendava
Nika Pušič VESNA – zelena stranka Ptuj Ptuj 3
Andrejka Belhar Polanc * VESNA – zelena stranka Ptuj Ormož, Gornja Radgona
Miran Rajšp * VESNA – zelena stranka Ptuj Ljutomer, Lenart
Tina Hozjan Žižek VESNA – zelena stranka Ptuj Murska Sobota 1
Romeo Varga VESNA – zelena stranka Ptuj Murska Sobota 2
Mihael Jazbinšek * VESNA – zelena stranka Ptuj Pesnica, Ptuj 2
Nejc Herjavec VESNA – zelena stranka Ptuj Ptuj 1
Roman Zalokar ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Celje Šentjur
Marko Kramer * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Celje Celje 1, Celje 2
Esmeralda Vidmar ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Celje Žalec 1
Andrej Golenač ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Celje Žalec 2
Jure Podergajs * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Celje Mozirje, Radlje
Nika Bidar * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Celje Velenje 1, Velenje 2
Maša Brzin * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Celje Slovenj Gradec, Ravne na Koroškem
Tomaž Jelenc ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Kranj Jesenice
Zdenka Čemažar * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Kranj Kamnik, Idrija
Andrej Bolčina ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Kranj Radovljica 1
Viljem Plevnik ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Kranj Radovljica 2
Bojan Pivk * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Kranj Kranj 1, Tržič
Ivan Kastigar ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Kranj Kranj 2
Romana Brzin ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Kranj Kranj 3
Adrijana Mrak * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Kranj Škofja Loka 1, Škofja Loka 2
Ivanka Kostanjevec ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ljubljana Bežigrad Kočevje
Gorazd Rejc ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ljubljana Bežigrad Domžale 1
Leja Kralj * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ljubljana Bežigrad Ribnica – Dobrepolje, Grosuplje
Boštjan Krajnc ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ljubljana Bežigrad Ivančna Gorica
Valter Gregor Oprešnik ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 1
Borut Bevc * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 2, Domžale 2
Maja Penko * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ljubljana Bežigrad Ljubljana Moste – Polje 3, Ljubljana Bežigrad 1
Anita Jeruc ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ljubljana Bežigrad Ljubljana Bežigrad 2
Karmen Peternelj * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ljubljana Center Logatec, Ljubljana Vič – Rudnik 2
Tanja Nosan * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ljubljana Center Ljubljana Šiška 3, Ljubljana Šiška 4
Andreja Novak * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ljubljana Center Vrhnika, Ljubljana Vič – Rudnik 1
Samir Hvalec * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 3, Ljubljana Center
Darko Fekete ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ljubljana Center Ljubljana Vič – Rudnik 4
Damjan Gregorič * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ljubljana Center Ljubljana Šiška 1, Ljubljana Šiška 2
Dušanka Strnad ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Maribor Šmarje pri Jelšah
Vesna Ornik ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Maribor Maribor 7
Bogomir Gajser * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Maribor Slovenska Bistrica, Maribor 6
Matija Matić * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Maribor Slovenske Konjice, Ruše
Bojan Papež * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Maribor Maribor 1, Maribor 2
Nina Mihelič ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Maribor Maribor 3
Janja Zorko ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Maribor Maribor 4
Damijan Planar ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Maribor Maribor 5
Igor Jožef Bahč * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Novo mesto Črnomelj, Trebnje
Tanja Mencin ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Novo mesto Hrastnik – Trbovlje
Darja Požun ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Novo mesto Zagorje
Robert Šinkovec * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Novo mesto Novo mesto 1, Novo mesto 2
Miloš Škorc ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Novo mesto Brežice
Andreja Zaljetelj ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Novo mesto Krško
Tadeja Vrstovšek * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Novo mesto Sevnica, Litija
Boris Gabrijel ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Novo mesto Laško
Vida Tekavčič * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Postojna Tolmin, Izola
Irena Ličen ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Postojna Ajdovščina
Bruno Tenčić ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Postojna Piran
Lara Lovrečič * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Postojna Koper 1, Koper 2
Borut Loboda * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Postojna Sežana, Nova Gorica 2
Robert Močnik * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Postojna Ilirska Bistrica, Nova Gorica 1
Stanko Fišer ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Postojna Postojna
Matej Bidar * ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ptuj Lendava, Murska Sobota 2
Jelena Novak ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ptuj Ptuj 2
Karmen Ivančič ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ptuj Ptuj 3
Renata Požgan Bubek ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ptuj Ormož
Natalija Majcen ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ptuj Ljutomer
Jožica Jurjaševič ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ptuj Murska Sobota 1
Zdenko Čuš ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ptuj Gornja Radgona
Bojan Krejač ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ptuj Lenart
Marinka Dajčman ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ptuj Pesnica
Radko Hriberšek ZA LJUDSTVO SLOVENIJE – ZLS Ptuj Ptuj 1
Klemen Piber ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Kranj Jesenice
Rok Teran ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Kranj Idrija
Tina Remec * ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Kranj Radovljica 1, Radovljica 2
Mia Gričar Seferi * ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Kranj Kranj 1, Kranj 2
Luka Teran * ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Kranj Kranj 3, Tržič
Tjaša Gričar ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Kranj Škofja Loka 1
Ferhan Korać * ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Kranj Škofja Loka 2, Kamnik
Jožef Špes * ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Postojna Tolmin, Sežana
Zlatka Olah * ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Postojna Piran, Koper 1
Blažo Ždrnja * ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Postojna Izola, Postojna
Maja Antolovič * ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Postojna Koper 2, Ajdovščina
Branko Ciglarič ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Postojna Ilirska Bistrica
Dona Olah * ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Postojna Nova Gorica 1, Nova Gorica 2
Ivan Bolfek * ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Ptuj Lendava, Pesnica
Marjeta Kodrič ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Ptuj Ptuj 3
Petra Mavrič * ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Ptuj Ormož, Ljutomer
Franc Friškič * ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Ptuj Murska Sobota 1, Murska Sobota 2
Metka Rotman * ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Ptuj Gornja Radgona, Lenart
Alojz Kojzek * ZOS – ZAVEZNIŠTVO OSVOBODIMO SLOVENIJO (GIBANJE ZEDINJENA SLOVENIJA – ZSI IN STRANKA SLOVENSKEGA NARODA – SSN) Ptuj Ptuj 1, Ptuj 2
Kandidati narodnih skupnosti

9. VOLILNA ENOTA KOPER

Obsega območje občin: mestne občine Koper, Ankaran, Izola in Piran za volitve poslanca italijanske narodne skupnosti (sedež: Koper).

KANDIDAT/KA
Maurizio Tremul, roj. 09.08.1962, Koper, Arjol 12A, Bertoki, delo na evropskih projektih
Felice Žiža, roj. 10.09.1963, Izola, Ulica Istrskega odreda 8, Izola, poslanec, kirurg 20%

10. VOLILNA ENOTA LENDAVA

Obsega območje občin: Dobrovnik, Hodoš, Lendava, Moravske Toplice in Šalovci za volitve poslanca madžarske narodne skupnosti (sedež: Lendava).

KANDIDAT/KA
Otto Močnek, roj. 18.05.1971, Lendava, Ulica 22.junija 21, Petišovci, Nezaposlen
Ferenc Horváth, roj. 13.04.1972, Lendava, Glavna ulica 9, Gornji Lakoš, Poslanec v državnem zboru
Mihael Kasaš, roj. 08.01.1983, Lendava, Glavna ulica 17, Dolina pri Lendavi, Direktor občinske uprave
Oznake: , , , , , ,
[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]