Utrinki z Magdalene 2010
Letošnjega mednarodnega festivala kreativne komunikacije v štajerski prestolnici se je udeležila tudi Katja, ki se je s kolegicami sprehodila po različnih prizoriščih, kjer je nekajkrat pritisnila tudi na sprožilec fotoaparata. Omenimo še, da so najprestižnejša priznanja odpotovala na Hrvaško.
