Utrinki z Magdalene 2010

19. Maj 2010 09:57

Letošnjega mednarodnega festivala kreativne komunikacije v štajerski prestolnici se je udeležila tudi Katja, ki se je s kolegicami sprehodila po različnih prizoriščih, kjer je nekajkrat pritisnila tudi na sprožilec fotoaparata. Omenimo še, da so najprestižnejša priznanja odpotovala na Hrvaško.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]