Zakaj glasovati ZA arbitražni sporazum

26. Maj 2010 08:23

“Arbitri bodo strokovnjaki s področja mednarodnega prava, kar pomeni, da bodo odločali na podlagi napisanih zakonov. Če ti zakoni določajo, da Slovenija nima neposrednega stika z mednarodnimi vodami, potem ga pač nima in s tem bomo morali živeti.” To je eden izmed Megafotrovih argumentov, ki se je, neobremenjen s političnimi igrami, odločil podpreti arbitražni sporazum. Svojo odločitev pojasnjuje še v dodatnih treh točkah. Njegovi argumenti zvenijo premišljeno in trezno. So prepričali tudi vas?

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]