Dijaki prvih letnikov izjavljajo: "Seznanjen sem z vsem, kar prinaša spolnost."

26. Maj 2010 17:04

Na Ministrstvu za šolstvo in šport so v želji, da bi dijaki k spolnosti začeli pristopati bolj odgovorno, izdelali certifikat ‘Ponosen sem na (s)pol’, s katerim naj bi se dijaki zavezali k odgovorni in varni spolnosti. Robert Kaše dvomi v način, na katerega se naša država loteva tako zelo osebnega vprašanja. Je podpis papirčka in izjava za javnost res vse, kar je sposobna narediti na tem pomembnem področju? “Prav bi bilo, da bi se tudi minister zavedal, da tisto kar tiska in deli mladim ni nujno tudi tisto, kar bi jim lahko res koristilo v življenju in kar bi morda tudi koristilo tej družbi,” piše bloger.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]