Jankovićev nov gradbeni dosežek – najvišja stavba v Sloveniji (foto)

25. Sep 2010 10:09

Nova in najvišja slovenska stavba, kristalna palača, bo merila v višino kar 90 m in je včeraj že bila tarča medijev kot tudi ljubljanskega župana. Objekt, v katerem naj bi bile trgovine, poslovni prostori in stanovanja, še ni dokončan in naj bi ga uradno odprli šele naslednje leto, vendar pa že sedaj velja za izjemno pridobitev. Več s kraja ‘prizorišča’ pa v Dohtarjevi fotogaleriji.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]