Denar ali solidarnost?
Ob nedavnih poplavah so se naši gasilci izkazali kot izredno požrtvovalni, nihče nikogar ni vprašal za denar, na prvem mestu so bili ljudje. Kaj pa boste odvrnili na dogodek, ki se je pripetil v ameriški zvezni državi Tennessee. Tamkajšnji družini je zagorela hiša, gasilci pa so jo preprosto pustili pogoreti do tal, ker družina ni poravnala letnega prispevka za gasilce. Kaj menite: živeti v solidarnosti ali v svetu sebičnosti in vladavine denarja? V prispevku razmišlja Rok Kralj.
