(Ne)smiselnost medkrajevnega (javnega) prevoza

11. Okt 2010 22:20

Robi je eden od velearmade dnevnih migrantov v Ljubljano, kar je samo po sebi stresno opravilo. Za prevoz uporablja avto, vendar se zaveda, da so na voljo tudi druge možnosti. V svojem zapisu  je analiziral možnosti uporabe javnega in lastnega prevoza, na koncu pa je ugotovil, da se mu še vedno najbolj splača ostati pri avtu, čeprav meni, da bi se dalo problematiko dokaj hitro urediti.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]