Kriza levice – nam res vlada kokainsko-gejevska naveza?

10. Dec 2010 13:15

levica je v globoki krizi. Notranja ministrica Kresalova naj bi bila prepeljana na urgenco zaradi predoziranja s kokainom (testi kažejo drugače), Janez Stanovnik v obupu na pomoč kliče Milana Kučana, vedno dobro obveščeni novinar Aleksander Lucu je postavil tezo, da nam vladajo vplivne skupine, nad katerimi bdi kokainsko-gejevski lobi. Poleg tega se pojavljajo odpadniki znotraj lobijev, ki stvari medijsko odkrivajo. Tudi rezultat nedeljskega referenduma naj bi bil rezultat upora proti aktualni politiki. Vse to in še več na blogu piše Jože Bartolj. (sodelujte v anketi o Katarini Kresal in mamilih – levi stolpec)

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]