Plačevati davek državi za plastične vrečke je isto kot šepetati konjem

22. Dec 2010 20:03

Luka Juri in Tadej Slapnik sta predlagala visoko obdavčitev plastičnih vrečk, ki roko na srce, predstavljajo vedno večji problem. Slovenci in Slovenke imamo že tako dovolj težav, ko nas država vedno bolj “udarja” po žepih, a po mnenju lordwalesa je potrebno odločno reči ne novim davkom, uniformam in reformam. Predlaga, naj se naša vrla politika končno začne ukvarjati z zmanjševanjem državne birokracije, varčevanjem in z zmanjševanjem davkov v gospodarstvu. Čas bi bil za premislek o takih, za državljane nepoštenih zakonih.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]