Odstop pijanega ministra visok moralni standard? Neumnost dneva.
Minister za lokalno samoupravo Henrik Gjerkeš je pijan sedel za volan, dobili so ga policisti in minister je odstopil. “Gre za visok moralni standard” je njegovo potezo komentiral predsednik DeSUS Karel Erjavec. “Kakšni neki visoki moralni standardi? Pa saj bi odstop, kot posledica dogodkov, moral biti minimum standardov delovanja visokih političnih funkcionarjev,” opozarja Safet Ali-beg. Po njegovem minister ni imel nobene druge možnosti, kot odstop. Karel Erjavec pa dela populizem celo iz tega.
