Serena Williams izpadla v četrtfinalu, Venus gre naprej!

18. Avg 2012 17:16

Sinoči smo dobili letošnje polfinalistke Cincinnatija, vendar med njimi ni Serene Williams. Kljub temu pa se je njena sestra Venus Williams prvič po dveh letih uvrstila v polfinale. Američanka se je v četrtfinalu osmič pomerila s Avstralko Samantho Stosur in jo še sedmič premagala. Sereni je vstop v polfinale preprečila Angelique Kerber, ki je tako prišla že do 52. zmage in je v tej kategoriji trenutno vodilna na wta turneji. Več o dogajanju na teniških igriščih si lahko preberete na blogu Teniški svet.

Oznake:, , , , , , , ,
[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]