O moj Maribor je tak fejst nor

23. Nov 2012 08:03

Maribor. Drugo največje slovensko mesto, ki šteje nekaj več kot 110.000 prebivalcev. Moj rojstni kraj. Kraj, ki ga preprosto moraš imeti rad. Ne trdim, da nima svojih pomanjkljivosti in slabosti, ampak ti kljub temu ostane pri srcu. In se vanj vedno znova vračaš. Zaradi mesta in zaradi ljudi.

Mariborčanom v zadnjih 20 letih ni lahko … (piše Robert Fras)

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]