Strah pred drugačnimi pogledi je v Sloveniji res velik

27. Avg 2013 07:07

Od kot takšna reakcija politikov in dominantnih medijev na neko lokalno spominsko prireditev ob usmrtitvi domačinov na Rovtah in spominu na ustanovitev domobranstva?

Tako se sprašuje Jože Bartolj in nadaljuje: “Pa kaj je zbrane borce in ohranjevalce kulta totalitarizma, nekdanje države, socializma in njihove svojce, tako zmotilo? Jim je po uspešno organiziranem mitingu v ljubljanskih Stožicah, kjer so s premierko na čelu in vrsto ministrov ter vodilnih članov vladajočih strank, bivšo upokojeno nomenklaturo…, peli bandiero rosso in pljuvali po Evropi in evropskih vrednotah, zrasel greben?”

Bloger je prepričan, da v nedeljo v Rovtah ni šlo za rehabilitacijo domobranstva, ampak je bilo govora o krvavem partizanstvu.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]