Šola za ministre

14. Sep 2013 17:33

Prevečkrat se dogaja, da ministri sprejemajo zares nesmiselne in za prebivalce države nevarne odločitve na podlagi nepoznavanja zadev, o katerih sprejemajo odločitve.

Boris zato predlaga šolo s predmetom o življenju ljudi v Sloveniji, ki bi morala nujno obstajati za opravljanje ministrskega poklica.

Bloger pri tem izhaja iz odločitve ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo, ki v likvidaciji ukinja vsa sredstva za vzdrževanje nezalitih delov rovov, za opazovanje stanja in izplačilo rudarske škode.

Oznake:, , , , , ,
[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]