Kako smo lovili divjega prašiča

24. Dec 2008 08:50

Mmarin opisuje svoje dogodivščine z otočja Galapagos, kjer so se med drugim odpravili na pravi lov na divjega prašiča. Skupaj z nekim Ekvadorcem in še štirimi (od tega dva vegetarijanca) so sestavili bojni plan, a zataknilo se je, ker je Ekvadorcu umanjkal nož. No, po zanimivem preskušanju poguma in objemanja svinje se je dogodek odvil podobno kot naše tradicionalnalne koline. Na vprašanje, ki se ob tem porodi bralcu, če je seveda takšno početje etično do živali, pa avtor odgovarja, da je ta priseljenska žival na otočju v večji meri škodljiva. 

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]