Neodgovorni starši vozijo otroke nepripete na sprednjem sedežu

2. Okt 2009 19:07

Otroci naj bi v avtomobilih sedeli na zadnjih sedežih, pripeti z varnostnm pasom. Tako je vsaj v teoriji, praksa pa je nekaj čisto drugega. Debi76 je peljala svoja otroka v vrtec. Zgrožena je opazila mamo, ki je svojo triletno hčerko pripeljala na sprednjem sedežu, nepripeto. A ta primer ni bil prvi, ko je opazila kaj takega. več preberite na blogu.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]