Navijaški potencial NK Maribora ni izkoriščen
Statistike kažejo, da nogometne tekme v Ljudskem vrtu obiskuje vse manj gledalcev. Kljub temu ima NK Maribor še vedno najboljši obisk v Sloveniji, a bloger g. Plohl je prepričan, da še zdaleč ne izkorišča celotnega navijaškega potenciala. Nekaj k temu zagotovo prispevajo zadnji slabši rezultati, nekaj tudi vse več namigovanj o stavni mafiji in prodanih tekmah. A kljub temu, če je NK Maribor “institucija”, kot pogostokrat omenja njegov športni direktor, potem jim ne bi smelo biti problem na tekmo privabiti povprečno 5000 ljudi. Ob slabem marketingu bloger glavno oviro za bolj poln štadion vidi v razmeroma dragih vstopnicah. Kdo pa je danes za tekmo slovenske lige pripravljen odšteti 10 evrov?!?
