Smo se Slovenci iz vljudnih in prijaznih ljudi spremenili v nemarne živčne sebičneže?

23. Apr 2013 21:03

Najsi gre za neprijazno uradnico na okencu javne institucije, za nestrpnega voznika, ki v vožnji tik za premcem avtomobila pred njim divje mežika z lučmi ali živčno gospo, ki z glasnim hupanjem opozarja, da je ona središče vesolja, priznati si moramo, da smo takšnim dogodkom zadnja leta v naši državi priča razmeroma pogosto.

Ljudje pri nas so vedno bolj nestrpni, živčni, brezobzirni in netolerantni,” ugotavlja tudi AndrejM, ki v svojem zapisu naslika nekaj lastnih konkretnih izkušenj. Ena je pozitivna – s prijazno znanko na okencu krajevnega urada, druge negativne – posebej z gospo, ki je z glasnim hupanjem preganjala mlado mamico.

Preberite na Andrejevem blogu Drugega sveta.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]