Po pomoti do diplome

26. Sep 2010 20:02

Peter Lamut je (bil) eden tistih študentov, ki so se na študijski program “nevemkatere” fakultete vpisali zgolj zaradi statusa študenta. Ker se program ni zdel preveč zahteven, se mu je porodila ideja, da bi izpolnil tistih nekaj pogojev za vpis v drugi letnik in tako koristen status podaljšal še za leto dni. To mu je brez prevelikega naprezanja tudi uspelo, nakar se je zavedel, da je praktično na pol študija in ni vrag, da ne bi obiskal kakšnih obveznih vaj, spisal seminarsko ali dve ter opravil še kakšen izpit. Tako se je znašel tik pred diplomo. Kakšno je njegove mnenje o šoli zdaj, ko ne gre več le za prvi vtis, preberite v njegovem poučnem in zabavnem zapisu. 

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]