Zakaj je bolje biti moški?
Malo za šalo, malo zares, bloger piše o razlogih, zakaj je bolje biti moški v današnjem času. V svojem zapisu navaja trideset točk, kjer prikazuje primere in situacije, v katerih se moški znajdejo bolj privilegirani in srečnejši. Ali je res priročneje imeti dva kromosoma več kakor ženski spol,pa naj bralci preverijo na Lukassonovem blogu.
