Zakaj je bolje biti moški?

12. Dec 2010 18:56

Malo za šalo, malo zares, bloger piše o razlogih, zakaj je bolje biti moški v današnjem času. V svojem zapisu navaja trideset točk, kjer prikazuje primere in situacije, v katerih se moški znajdejo bolj privilegirani in srečnejši. Ali je res priročneje imeti dva kromosoma več kakor ženski spol,pa naj bralci preverijo na Lukassonovem blogu.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]