O demokraciji nekoliko drugače
Bloger Rebro vzame pod drobnogled demokracijo, od držav, ki se kitijo s takšnimi nazivi, v resnici pa niti nimajo kaj skupnega s tem, prek tranzicijske demokracije do dobro razvitiih demokracij. Ugotavlja, da je že Churchill izjavil, da je demokracija slab sistem, a kljub vsemu do sedaj najboljši. Več o tem, kakšne naj bi bile smernice sodobe demokracije preberite na blogu.
