Čaka nas popoln kolaps monetarnega sistema in našega načina življenja
Prihajajoče leto bo po nekaterih napovedih še hujše kot iztekajoče. Vlada z davščinami in drugimi zakonodajskimi manevri vse bolj skubi državjane. Večini tako zmanjkuje denarja, zato se potrošnja niža, podjetja hirajo, v proračun pa se izteka vse manj denarja od davka na dodano vrednost. Nekateri, denimo bloger Konsiljere, so tako črnogledi, da v aktualni slovenski situaciji vidijo neizogiben kolaps monetarnega sistema, ki naj bi nam povsem spremenil življenje. Ali so zadeve res tako kritične, ocenite sami.
