V kliničnem centru bolnica s sumom na ebolo: odzivi na tviterju

16. Apr 2015 15:01

foto-ebolaKot strela z jasnega je danes s Kliničnga centra Ljubljana udarila novica, da so včeraj na oddelek sprejeli bolnico s sumom na ebolo. Šlo naj bi za slovenko, ki se je pred kratkim vrnila iz Afrike.  Laboratorijske preiskave še potekajo in bodo znane danes popoldne. Bolnico so medtem izolirali in se po besedah zdravnikov počuti dobro.

Informacija o morebitnem prvem pojavu Ebole v Sloveniji med tviteraši ni dvignila ravno veliko prahu. Nekaj odzivov je sicer bilo, vendar prej kot resnih, večinoma obrnjenih na šalo, satiro ali sarkazem. Nekaj jih objavljamo spodaj.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]