Poplava oglasov na Facebooku

2. Okt 2009 12:16

Kot ste verjetno opazili, se zadnje čase na Facebooku pojavlja vse več oglasov, na kar opozarja David Rožac. Ob tem pa se mu zdi sporno, da oglaševalci te oglase nekritično ponujajo vsem slovenskim uporabnikom, namesto da bi se usmerili v specifične ciljne publike. Dejstvo je namreč, da lahko uporabnike Facebooka razdelimo v različne skupine z določenimi skupnimi značilnostmi, ki bi jih lahko določeni oglaševani izdelki zanimali.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]