Bodočim gradbenikom delili čelade

2. Okt 2009 22:44

Ob začetku novega leta so na Fakulteti za gradbeništvo v Ljubljani študentom delili čelade. Vsak študent 2. letnika jo je dobil zaradi boljše razpoznavnosti, komunikacije in varnosti na gradbišču. O akciji piše Kajakaja, ki je s prijateljico oblikovala logotip na nalepki, ki krasi nove čelade bodočih gradbenikov.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]