Debata o revscini

17. Okt 2009 19:09

V Sloveniji je na pragu revščine vsak, ki ima mesečno na razpolago le 545 evrov in prav revščina je tokrat v središču debate na Tedinem blogu. Sama je namreč nevarno blizu tej meji in ob tem razmišlja, kaj v praksi to pomeni. Ugotavlja, da zaenkrat še gre, vsaj dokler je zdrava in lahko dela za lačne trebuhe. Prav nič je ne prevzema obup in se ne smili sama sebi. Nasprotno, je polna dobre volje in delovne energije. In kaj o pragu revščine menijo drugi? Mnogo so povedali v komentarjih.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]