Olimpijada skozi oči prebivalke Londona
London se je te dni poslovil še od paraolimpijskih iger in življenje v britanski prestolnici se bo počasi spet vrnilo na stare tire. Spomini na največjo športno prireditev na svetu pa bodo pri Londonačnih ostali za vedno. Slednjo izkušnjo je doživela tudi slovenska blogerka Zuzzu, ki živi v tem velemestu. V svojem blogerskem sporočilu opisuje zakulisja, ki jih medijska mašinerija ne zajame, oziroma jim ne posveča pozornosti.
