Manično zapuščanje socialnih omrežij

10. Dec 2010 17:06

Zadnji mesec so spletni brskalniki zabeležili velik porast povpraševanja po izbrisu profilov na socialnih omrežjih. Kot kaže, Wikileaksove depeše in celotna afera, povezana z omenjeno spletno stranjo, s svojim pompoznim razkrivanjem skrivnosti vlivajo strah v kosti spletnih uporabnikov. Zaposleni se namreč zaradi prevelikega vpliva socialnih omrežij, kot so Facebook, Netlog in ostala podobna, bojijo za svoje kariere in zasebna življenja. V krempljih katerega Big Brotherja smo se znašli tokrat, se sprašuje Refleks.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]