Na Siol Blogosu se kuha

4. Okt 2007 08:12

Blogosova promocijska akcija, v kateri so s pomočjo glasovanja izbrali tri nove honorirane hišne blogerje, je sprožila val različnih odzivov. Ideja naj bi izvirala od uveljavljenega blogerja dr. Onyxa, ki pa je svoj blog na Siolu zbrisal. Po njegovem naj bi šlo za siolovo prevaro, v kateri ta dodatno nagrajuje svoje sodelavce. Na izbris sta se s odzvala Kaloh in Kašpar, ki podrobneje predstavljata ozadje dogajanja in se sprašujeta, ali bodo dr. Onyxu sledili še drugi. Nasprotno od njiju Fetalij meni, da je izbris otroška poteza. Kdo ima prav?

 

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]