Notpadu lajv – čist predolgo!

22. Sep 2010 08:53

V ponedeljek popoldne so se nepregledne kolone čolnov valile proti ljubljanskem stadionu Stožice, kjer sta v megaspektaklu Not padu lajv za smeh in zabavo ljudstva poskrbela samooklicana šalabajzerja Jurij in Lado. Med “veslači” je bila tudi MajaT, ki v svojem blogerskem zapisu podaja vtise z zabavljaškega dogodka. Bilo je … marsikaj … mrzlo, utrujajoče, čakajoče … in, ne bodimo nesramni, na trenutke tudi zabavno. Preberite.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]