Evropski poslanci zahtevajo povišico, medtem ko EU propada

21. Feb 2012 20:12

WASC piše o tem, da evropski poslanci zahtevajo povišanje plač za tri odstotke. S tem dejanjem naj bi povzročili ogorčanje ljudi, ki so zaradi krize prisiljeni zategovati pas. Po pisanju WASC-a si zaradi tovrstnega zapravljanja vedno več državljanov Evropske unije želi izstop njihove države iz EU. Da v evropskih institucijah ni vse tako, kot bi moralo biti, naj bi ugotovilo Evropsko računsko sodišče, ki naj bi ugotovilo nepravilnosti pri 31 agencijah. Bloger se pri tem sprašuje o smiselnosti teh agencij.

Foto: Wikipedija

Oznake:, , , ,
[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]