Henrik Gjerkeš: S promili nad življenje in ugled

22. Dec 2010 07:06

Močno je odjeknila informacija o odstopu ministra, ki je v alkoholiziranem stanju sedel za volan in menda še povzročil nesrečo. Samo dejstvo, da je sedel za volan in spravil v nevarnost sebe in druge, meče slabo luč in nemarno neodgovornost na človeka, ki zaseda položaj visoke stopnje odgovornosti v državi, piše Slavica Černoša. Odstop je le obliž na rano, kanček dostojanstva, izkazanega s strani (bivšega) ministra.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]