Javni sektor ne zahteva povišanja plač, temveč le izpolnitev obljub iz leta 2008

1. Okt 2010 07:06

V letih debelih krav so se polnile le nekatere malhe. Leta 2008 je prišlo do dogovora, da se nekaterim javnim uslužbencem plač ne dvigne takoj, ampak se naredi samo prevedba starih količnikov za izračun plače v nove plačilne razrede. “S stavko v javnem sektorju ne zahtevamo povišanja plač, temveč smo tisto, kar nam je bilo obljubljeno že leta 2008.” O tem in še čem si lahko preberete na policajevem blogu.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]