Kako sedaj stojijo stvari v Egiptu?
Blogerka Zahrat al sahara piše o trenutnem političnem stanju v Egiptu; vsak dela po svoje in vsi se obnašajo kot da so edini in lahko zato počnejo kar se jim zljubi. Vsi so enotnih misli, da je bil režim, ki so ga imeli v Egiptu do sedaj, slab in ni naredil veliko za ljudi. Zdaj, ko je napočil čas, pa so ljudje po Mubarakovem padcu “napiti krvi” in ne spoznajo kje je meja med tistim, kar je še v korist države in kje gre le še navzdol. Več v blogerskem zapisu.
