Wikileaks – Ima v tem škandalu ameriška diplomacija še najmanj problemov?

7. Dec 2010 13:20

Te dni je svet preplavila poplava ameriških tajnih dokumentov, ki so presenetili, razburili in vplivali na mišljenje javnosti. Pa vendar smo v naši deželi že kar navajeni “curljanja” tovrstnih informacij, ki onesposabljajo nasprotnike, pravi Povprečnež. Hkrati tudi izpostavlja svoja opažanja, da je najmanj zgražanja ravno nad Ameriko in nad njihovimi metodami. Bloger opaža, da ima v tem škandalu očitno še najmanj problemov Amerika, v glavnem pa se sprožajo škandali znotraj posameznih držav in med posameznimi državami. Kakšna razkritja lahko še pričakujemo z novimi depešami?

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]