"Ljubljančani so gluhi in nepismeni, ali pa jim je popolnoma vseeno"

13. Okt 2010 09:32

“Ide mi, v životu ide mi ali mi fali ono malo ljubavi,” je zmagoslavju Zorana Jankovića na čast v nedeljo zvečer na Prešernovem trgu prepevala Daniela. In zdi se, da Jankoviću v življenju res uspeva vse, česar se loti. Od prepričljive volilne podpore Zokiju ni Ljubljančanov odvrnilo niti, da jih je trikratno zadolžil, niti: “da je ljubljanske projekte privatiziral za svoje ekonomske in osebnostne ambicije,” kot piše Milena. Slednje je po njenem dokaz, da ljudstva ne zanima, na kakšen način je nekdo prišel do videnih rezultatov, važno je le, da se imajo lepše kot pred štirimi leti.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]