Ne resetirat, potrebno je formatirat
Pred kratkim je nekdo zapisal, da je potrebno državo resetirat, da se sistem ponovno vzpostavi. Ande meni, da je takšna primerjava slaba, saj bi se s tem vzpostavil enak sistem, ki bi celo bolje tekel. Državo bi torej bilo potrebno v računalniškem žargonu formatirati in naložiti nov sistem, bolj odprt in cenejši, saj je trenutni sistem izjemno drag, nestabilen, poleg tega ima naloženih ogromno število slabo delujočih aplikacij, ki slišijo na ime agencije, direktorati, inšpektorati, raznovrstni državni organi in ostali.
