Nov davek na nepremičnine je smrtni udarec državi
Tupamaross komentira in negativno vrednosti pobiranje davka od nepremičnin, saj meni, da bo z novim davkom država “pobrala skoraj do zadnjega centa tisti del sredstev, za katerega se lahko reče, da je edini opravljal svojo funkcijo na tržišču blaga in storitev”. Prav tako pa poudari dejstvo, da bo davek prizadel najšibkejši sloj prebivalstva, česar pa Evropa še ni videla. Kam bo šel denar? In zakaj naša država dela v nasprotju s tistim, kar počneta Avstrija in Švica? Več na blogu. (sodelujte v anketi DS o davku na nepremičnine – levi stolpec)
