"Pedofilije med duhovniki Cerkev ne sme potlačiti!"
O pedofiliji med duhovniki je bilo v zadnjem času napisanega veliko. Primož Božič meni, da dogajanja Cerkev ne bi smela potlačiti in prikriti, saj lahko do ponovnega zaupanja v ustanovo pride le, če se stvari pride do dna. Motijo pa ga posploševanja – opozarja, da so se nepravilnosti dogajale na ravni posameznikov in ne na ravni institucije. Vse, ki Cerkve ne prenesejo, poziva, da se neprimernih komentarjev vzdržijo.
