Referendum o RTV: Samooklicani medijski strokovnjaki, soočite se z realnostjo!

8. Dec 2010 07:06

“Gospodje, vaši doktorati so okoljska škoda. Pretegnite svoje lene akademske ude leto ali dve v kakšnem zasebnem podjetju,” medijske teoretike, ki te dni na TV ekranih razglabljajo o novem zakonu o RTV, poziva Libertarec. Po njegovem prepričanju je njihov glavni problem to, da vse življenje sedijo v preplačanih javnih službah in se jim v življenju ni bilo potrebno soočiti s tržnimi razmerami privatnega sektorja. Posledica tega je tudi njihova “neosocialistična” miselnost, iz katere izvira strah pred “komercializacijo in privatizacijo” televizije. A Libertarec si želi prav tega. Preberite zakaj.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]