Referendum o RTV: Sem ZA
Avtor zapisa odločno zapisuje, da je predlagani novi zakon o RTV-ju vsekakor korak v pozitivno smer. Po garanju, študiranju in primerjanju starega in novega zakona, Safet Ali-beg piše, da je zakon pripravljen za potrditev. Kljub temu, da bloger ohranja ščepec dvoma v samo stabilnost zdajšnje in naslednje vlade, kakorkoli že bo ta sestavljena, opozarja, da nedeljski referendum ne pomeni vprašanja podpore vladi, temveč podpore zakonu, ki ga potrebujemo.
