Saj po novem letu bolje bo
Smo že res takšni, da vedno padamo na iste “finte”, piše Tomaž Švagelj. Prav vsako leto ob vstopu v t. i. veseli december klonimo pred ponudbami trgovcev, a kar je še huje, prav ob vsakem koncu leta si priskrbimo nova slepila in upe, češ da bo novo leto prineslo boljše čase. Bloger pa trdi drugače; novo leto je morda res sprememba, a ostaja zgolj sprememba številk na koledarju – težave v družbi in politiki pa nas bodo vedno pridno čakale za vrati veselega decembra. Tudi v letu 2011.
