Stare politične strukture naj se kuhajo v lastni omaki, mi potrebujemo neoliberalizem

13. Dec 2010 07:06

Libertarec meni, da mora Slovenija zlesti iz svojih majhnih kavarn velikih debat s poudarkom predvsem na tem, da se končno pridruži realnosti Evrope. Kar predlaga bloger, je normaliziranje trga dela, privatizacija pokojninske blagajne, razpolovitev števila uslužbencev v javnem sektorju, razprodajo državnih deležev v podjetjih… S svojimi inovativnimi idejami avtor zapisa piše glasno podporo neoliberalizmu, pojmu, ki se ga po njegovem mnenju Slovenija mora oprijeti.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]