Sprijazniti se bo treba z redukcijami

16. Dec 2007 18:15

Vzporedno z gospodarskim razvojem, se večajo tudi potrebe po energetski preskrbi. Ena zgodbe je usposobljenost našega elektroenergetskega omrežja, ki zna občasno "mrkniti", druga stvar pa je, da bo morala Slovenija za svoje potrebe prihodnje leto iz tujine uvoziti kar petino elektrike, kjer pa energije tudi ni pretek. Več o tej tematiki pri Darji z Razgledov, drugače pa priporočamo varčevanje.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]