Živelo delo na črno!
Pred kratkim se je končala vladna kampanja proti delu na črno, kakšnih velikih polemik v javnosti pa ni bilo zaslediti. Don Marko M pravi, da se je naša država tega pomembnega problema lotila s figo v žepu, bolj zaradi inercije vseevropske kampanje. Izvirni problem je po njegovem v sprijenosti politične kaste, ki ni nikakršen vzor običajnikom.
