Je recesija oklestila število milijonarjev ali jih zgolj povečala?
Je mogoče v recesiji bogato profitirati, ali je veliko več tistih, ki so zaradi nje bankrotirali? To je osnovno vprašanje, s katerim se ukvarjajo na Finančnih trgih. Verjetno je recesija naplavila kakšnega novega bogataša, ampak veliko več se zdi tistih, ki so njen pojav drago plačali. Kordež, Šrot, Bavčar recimo. Bralec finančnih trgov meni nekoliko drugače. Obiščite zapis in si končno sodbo ustvarite sami.
