Zdaj nam bodo obdavčili še sladkarije?
“Mislim, da je naša politika s predlogom po »obdavčitvi sladkega« presegla mejo dovoljenega. Podražitve oz. obdavčitev nezdrave prehrane je ravnanje,
Preberi več“Mislim, da je naša politika s predlogom po »obdavčitvi sladkega« presegla mejo dovoljenega. Podražitve oz. obdavčitev nezdrave prehrane je ravnanje,
Preberi več